
Rechtszaak tegen Ron Jeremy lijkt van de baan omdat hij aan dementie lijdt
De kans dat Ron Jeremy ooit nog veroordeeld gaat worden voor verkrachting lijkt klein. The Los Angeles Times heeft een e-mail in handen waaruit blijkt dat de voormalige pornoster niet in staat is om een strafzaak te volgen, omdat hij lijdt aan dementie.
Er dienen tientallen aanklachten voor seksueel misbruik tegen de 69-jarige Jeremy, die sinds de jaren zeventig in meer dan zeventienhonderd pornofilms speelde. Hij zou zich hebben vergrepen aan zeker 21 vrouwen en meisjes, van wie de jongste destijds pas vijftien jaar oud was.
Op verzoek van zowel de aanklagers als de verdediging van Jeremy is onderzoek gedaan naar zijn geestelijke gezondheid. Daaruit blijkt dat hij niet in staat is om de strafzaak te volgen.
De zaak tegen Jeremy gaat op 17 januari verder. Dan zal volgens The Los Angeles Times officieel bekend worden gemaakt dat het proces van de baan is. De voormalige pornoster, die sinds 2020 vastzit, wordt daarna waarschijnlijk overgebracht naar een ziekenhuis.
NUjij: Uitgelichte reacties