Het EK voetbal van 2021 wordt van 11 juni tot en met 11 juli verspreid over heel Europa gehouden. Dit is het speelschema van het toernooi, dat vanwege de coronapandemie met een jaar verschoven is.

Eerste speelronde:

1. 11 juni, 21.00 uur (Rome): Turkije-Italië

2. 12 juni, 15.00 uur (Bakoe): Wales-Zwitserland
3. 12 juni, 18.00 uur (Kopenhagen): Denemarken-Finland
4. 12 juni, 21.00 uur (Sint-Petersburg): België-Rusland

5. 13 juni, 15.00 uur (Londen): Engeland-Kroatië
6. 13 juni, 18.00 uur (Boekarest): Oostenrijk-Noord-Macedonië
7. 13 juni, 21.00 uur (Amsterdam): Nederland-Oekraïne

8. 14 juni, 15.00 uur (Glasgow): Schotland-Tsjechië
9. 14 juni, 18.00 uur (Dublin): Polen-Slowakije
10. 14 juni, 21.00 uur (Bilbao): Spanje-Zweden

11. 15 juni, 18.00 uur (Boedapest): Hongarije-Portugal
12. 15 juni, 21.00 uur (München): Frankrijk-Duitsland

Tweede speelronde:

13. 16 juni, 15.00 uur (Sint-Petersburg): Finland-Rusland
14. 16 juni, 18.00 uur (Bakoe): Turkije-Wales
15. 16 juni, 21.00 uur (Rome): Italië-Zwitserland

16. 17 juni, 15.00 uur (Boekarest): Oekraïne-Noord-Macedonië
17. 17 juni, 18.00 uur (Kopenhagen): Denemarken-België
18. 17 juni, 21.00 uur (Amsterdam): Nederland-Oostenrijk

19. 18 juni, 15.00 uur (Dublin): Zweden-Slowakije
20. 18 juni, 18.00 uur (Glasgow): Kroatië-Tsjechië
21. 18 juni, 21.00 uur (Londen): Engeland-Schotland

22. 19 juni, 15.00 uur (Boedapest): Hongarije-Frankrijk
23. 19 juni, 18.00 uur (München): Portugal-Duitsland
24. 19 juni, 21.00 uur (Bilbao): Spanje-Polen

Derde speelronde:

25. 20 juni, 18.00 uur (Rome): Italië-Wales
26. 20 juni, 18.00 uur (Bakoe): Zwitserland-Turkije

27. 21 juni, 18.00 uur (Amsterdam): Noord-Macedonië-Nederland
28. 21 juni, 18.00 uur (Boekarest): Oekraïne-Oostenrijk
29. 21 juni, 21.00 uur (Kopenhagen): Rusland-Denemarken
30. 21 juni, 21.00 uur (Sint-Petersburg): Finland-België

31. 22 juni, 21.00 uur (Londen): Tsjechië-Engeland
32. 22 juni, 21.00 uur (Glasgow): Kroatië-Schotland

33. 23 juni, 18.00 uur (Bilbao): Slowakije-Spanje
34. 23 juni, 18.00 uur (Dublin): Zweden-Polen
35. 23 juni, 21.00 uur (München): Duitsland-Hongarije
36. 23 juni, 21.00 uur (Boedapest): Portugal-Frankrijk

Achtste finales:

37. 26 juni, 18.00 uur (Amsterdam): Nummer twee groep A-Nummer twee groep B
38. 26 juni, 21.00 uur (Londen): Nummer één groep A-Nummer twee groep C

39. 27 juni, 18.00 uur (Boedapest): Nummer één groep C-Nummer drie groep D, E of F
40. 27 juni, 21.00 uur (Bilbao): Nummer één groep B-Nummer drie groep A, D, E of F

41. 28 juni, 18.00 uur (Kopenhagen): Nummer twee groep D-Nummer twee groep E
42. 28 juni, 21.00 uur (Boekarest): Nummer één groep F-Nummer drie groep A, B of C

43. 29 juni, 18.00 uur (Dublin): Nummer één groep D-Nummer twee groep F
44. 29 juni, 21.00 uur (Glasgow): Nummer één groep E-Nummer drie groep A, B, C of D

Kwartfinales:

45. 2 juli, 18.00 uur (Sint-Petersburg): Winnaar 41-Winnaar 42
46. 2 juli, 21.00 uur (München): Winnaar 39-Winnaar 37

47. 3 juli, 18.00 uur (Bakoe): Winnaar 40-Winnaar 38
48. 3 juli, 21.00 uur (Rome): Winnaar 43-Winnaar 44

Halve finales:

49. 6 juli, 21.00 uur (Londen): Winnaar 46-Winnaar 45

50. 7 juli, 21.00 uur (Londen): Winnaar 48-Winnaar 47

Finale:

51. 11 juli, 21:00 uur (Londen): Winnaar 49-Winnaar 50