'TravelBird-gasten kunnen hotel niet in door betalingsprobleem reisorganisatie'
Vakantiegangers die een reis hebben geboekt bij TravelBird komen hun hotel niet in, omdat de Amsterdamse reisorganisatie niet heeft betaald. De Consumentenbond heeft tientallen klachten gehad, meldt Het Parool.
Een aantal hotels besloot hun gasten toch binnen te laten en zelf contact op te nemen met TravelBird over de uitgebleven betaling. In de meeste gevallen moesten reizigers zelf het geld overmaken voordat ze hun hotelkamer mochten betrekken.
TravelBird erkent volgens Het Parool dat er een betalingsvertraging is, maar zegt dat de problemen eind deze maand nog worden opgelost. De Consumentenbond is daar niet gerust op.
"We hebben meerdere meldingen gehad dat de klantenservice moeilijk te bereiken is, maar volgens TravelBird is dat nu verholpen", zegt een woordvoerder van de Consumentenbond. "Er zijn alternatieven organisaties om een vakantie bij te boeken."