In het gezelschap van maar liefst 100 pieten komt Sinterklaas op 20 november met de pakjesboot aan bij het Bossche Sint Jansbolwerk. Na de aankomst om 12.00 uur vertrekt de karavaan naar het stadhuis waar net als andere jaren vanaf 12.30 uur de Kidz-DJ op het bordes platen draait en de kinderen in de stemming brengt voor de ontvangst.
Bij het stadhuis is op een groot scherm te zien hoe het gezelschap bij het Sint Jansbolwerk wordt ontvangen door presentator Hans Tervoort.
Met een koets rijdt Sinterklaas vanaf de Sint Janssingel via de Visstraat, Hooge Steenweg en de Markt naar het stadhuis. Het is een flinke stoet. Want behalve springpieten, steltlooppieten en motorpieten zijn er ook muzikale pieten. Verder rijdt er een pietenexpress en zijn er pieten die hun kunsten vertonen op eenwielers. Bloemenmeisjes delen bloemen uit en er zijn pieten die glutenvrije pepernoten uitdelen.
Burgemeester Jack Mikkers verzorgt rond 13.30 uur de ontvangst op het bordes.
Volgens een woordvoerder van het Sinterklaas comité is de ontvangst vergelijkbaar met 2018. "We gaan kijken of we het volgend jaar met vernieuwingen nog aantrekkelijker kunnen maken", aldus de woordvoerder.
Den Bosch
Ontvang een melding als er nieuws is uit/over Den Bosch
Ga gratis verder
Log in of registreer gratis op NU.nl en krijg toegang tot extra artikelen