Bommelding in vliegtuig in Belgisch Charleroi, landingsbaan tijdelijk dicht
Er is dinsdagochtend een bommelding gedaan aan boord van een vliegtuig dat op de luchthaven van het Belgische Charleroi is geland. De landingsbaan was tijdelijk gesloten. De luchthaven verwacht de rest van de middag nog vertragingen.
De bommelding werd kort voor 11.00 uur gedaan, meldt de luchthaven van Charleroi.
Het gaat om een toestel van Ryanair dat vanuit het Portugese Porto kwam. Het vliegtuig werd direct na de melding aan de kant gezet. Rond het vliegtuig gold een veiligheidszone van 500 meter. Daardoor was de enige landingsbaan van Charleroi tijdelijk dicht. Rond 13.45 uur werd de baan weer vrijgegeven.
Het vliegverkeer wordt hervat, maar de luchthaven verwacht dat het incident de rest van de middag nog vertragingen veroorzaakt. Over de bommelding zelf is verder nog niets bekend.

