Ga naar de inhoud
Logo NU.nl
  • Voorpagina
  • Net binnen
  • Populair
  • Algemeen
  • Economie
  • Sport
  • Media en Cultuur
  • Achterklap
  • Shop
  • Voorpagina
    • Net binnen
    • Meest gelezen
    • Oorlog in Oekraïne
    • Spanningen Midden-Oosten
    • Binnenland
    • Buitenland
    • Algemeen
    • Politiek
    • Uit andere media
    • Video
    • Podcast
    • Weer
  • Economie
    • Klimaat
    • Tech
  • Sport
    • Voetbal
    • Formule 1
    • Wielrennen
    • Tennis
    • Sport Overig
    • Scorebord
    • Sportspellen
    • De Boordradio GP-spel
  • Media en cultuur
    • Films en series
    • Muziek
    • Boek en Cultuur
    • Media
    • Achterklap
    • Koningshuis
    • Tv-gids
  • Overig
    • Slimmer Leven
    • Dieren
    • NUjij
    • Het Woord
    • NUcheckt
    • Opmerkelijk
    • Wetenschap
    • Goed Nieuws
    • Spellen
    • Over NU.nl
    • NUshop
    • Adverteren

Teruglezen | Zo verliep de stroomstoring in Spanje, Portugal en Zuid-Frankrijk

Hier lees je alles terug over de grote stroomstoring in Spanje, Portugal en delen van Zuid-Frankrijk.

Stroomstoring in Portugal en Spanje
Op meerdere plekken komt stroom weer op gang
Storing duurt mogelijk tot vanavond laat
EU en Portugese premier zien geen signalen van cyberaanval
Liveblog

29 apr 2025 om 0.52 u

Wij beëindigen voor vandaag de berichtgeving in dit liveblog. Nieuwe ontwikkelingen kan je uiteraard volgen bij de nieuwsberichten in onze app of op onze website. Bedankt voor het lezen, en voor de vele foto's en tips die jullie ons stuurden!


29 apr 2025 om 0.44 u

Spanjaarden en Portugezen moesten dinsdag vanwege de stroomstoring improviseren. Dit restaurant deed dat op romantische wijze, zag onze lezer Baldus de Wit.


28 apr 2025 om 23.57 u

Elf gestrande treinen zijn nog niet geëvacueerd
De passagiers van elf treinen zitten nog steeds vast, meldt de Spaanse transportminister Oscar Puente op X. Door de stroomstoring strandden in totaal 116 treinen, meldt La Vanguardia. Daarin zaten 30.000 tot 35.000 passagiers.

28 apr 2025 om 23.47 u

Spaanse premier spreekt land toe, wil morgen herstel van alle stroom
De Spaanse premier Pedro Sanchez heeft zojuist het land afgesproken. Dat deed hij na een vergadering van de Nationale Veiligheidsraad. Sanchez benadrukte dat het doel is om voor alle huishoudens de elektriciteit dinsdag te hebben hersteld. 

Sanchez kon nog niets zeggen over de oorzaak. Wel zei hij dat om 12.33 uur in vijf seconde 15 gigawatt aan elektriciteit wegviel. Dat staat gelijk aan 60 procent van het energieverbruik van de Spanjaarden op dat moment.

De premier vertelde dat met verschillende maatregelen de stroomvoorziening wordt hersteld. Zo wordt stroom geïmporteerd uit Frankrijk, worden er extra gascentrales ingeschakeld en wordt de productie van waterkrachtcentrales opgevoerd.

28 apr 2025 om 23.31 u

Oorzaak lag volgens Spaanse netbeheerder bij verbinding met Frankrijk
De storing ontstond door problemen tussen het Franse en Spaanse stroomnet, zegt de directeur van de Spaanse netbeheerder Red Eléctrica. De verbinding tussen Spanje en de rest van Europa zou daar zijn onderbroken en zo ontstond er een disbalans, waarna de storing ontstond.

Maar wat ervoor zorgde dat Spanje en Frankrijk losgekoppeld raakten, is volgens de directeur van de Spaanse netbeheerder nog niet bekend. Dat wordt nog onderzocht.


28 apr 2025 om 23.11 u

Stroom bij 2 miljoen Portugese huishoudens hersteld
Ook de Portugese netbeheerder heeft bekendgemaakt hoeveel huishoudens er weer stroom hebben. Het gaat om 2 miljoen van de 6,5 miljoen huishoudens.

28 apr 2025 om 23.09 u

Beeld: Marc Voss

En ook vanuit Portugal krijgen we berichten van lezers dat ze langzaam maar zeker stroom krijgen. Marc Voss maakte met zijn drone deze foto van Porto, met de karakteristieke bruggen over de rivier de Douro.


28 apr 2025 om 22.59 u

Ongeveer helft van Spaanse huishoudens heeft weer stroom
Rond 22.30 uur was de elektriciteit bij 48,2 procent van de Spaanse huishoudens hersteld. Dat meldt de Spaanse netbeheerder Red Eléctrica.

28 apr 2025 om 22.27 u

Beeld: Jorn Klaassens

Sommige buurten hebben het geluk dat ze als eerste weer elektriciteit hebben. Het levert opvallende beelden op van een donker centrum in Madrid, met op de achtergrond weer verlichting in de noordelijke wijken.


28 apr 2025 om 22.19 u

Elektriciteit in verschillende gebieden hersteld
In verschillende regio's wordt de stroomvoorziening langzaam weer hersteld. Zo hebben sommige buurten in Madrid weer elektriciteit. En ook in delen van het centrum van Lissabon is de elektriciteit hersteld.


28 apr 2025 om 21.44 u

Beeld: Marco Faasse

Marco Faasse laat met een foto zien hoe de nacht valt in een aardedonker Barcelona.


28 apr 2025 om 21.24 u

Málaga vraagt ​​overheid om diesel voor ziekenhuisgeneratoren
De Spaanse gemeente Málaga heeft de overheid gevraagd om diesel te leveren voor ziekenhuisgeneratoren, meldt El País. Daarnaast wil de gemeente versterking van het Rode Kruis. Ook heeft de staat aan de overheid gevraagd of het treinstation María Zambrano de hele nacht open mag blijven voor reizigers die geen accommodatie kunnen vinden.

De stroomvoorziening is gedeeltelijk hersteld in sommige wijken van de zuidelijke badplaats. Gedurende de dag werden agenten in burger ingezet om plunderingen te voorkomen en de veiligheid van bedrijven te waarborgen. Veel winkels kregen namelijk hun elektrische rolluiken niet omlaag.

28 apr 2025 om 21.18 u

Beeld: Jeffrey Teggelove
Portugese autoriteiten delen dat situatie normaliseert 'in komende uren'
NU.nl-lezer Jeffrey Teggelove ontving een bericht van de Portugese autoriteiten over de stroomstoring. Daarin staat dat het stroomnetwerk wordt hersteld en "de situatie weer normaal wordt in de komende uren". ANEPC is de nationale veiligheidsautoriteit van het land. Teggelove is momenteel op vakantie in de Portugese provincie Algarve.

28 apr 2025 om 20.42 u

Spanje kondigt noodtoestand af voor enkele regio's
Het Spaanse ministerie van Binnenlandse Zaken heeft de noodtoestand uitgeroepen vanwege de landelijke stroomstoring die begin maandagmiddag begon. De noodstatus wordt toegepast in regio's die daarom verzoeken.

Tot nu toe hebben de regio's Madrid, Andalusië, Extremadura en Murcia dit verzocht. Hierbij neemt de centrale overheid enkele functies over van de regionale autoriteiten, waaronder het handhaven van de openbare orde. Spanje heeft zeventien autonome regio's. 

28 apr 2025 om 20.20 u

Beeld: Henriëtte Raap

Meerdere vakantiegangers melden aan de redactie van NU.nl dat ontwikkelingen over de stroomstoring soms alleen te volgen zijn via de radio. In veel gebieden zijn de mobiele netwerken overbelast, waardoor er slecht of soms geen bereik is. Zo deelt Henriëtte Raap deze foto vanuit het Catalaanse Reus, waar meerdere Spanjaarden meeluisteren naar het nieuws.



28 apr 2025 om 20.05 u

Beeld: EPA

Naast de treinen rijden ook de metro's niet meer. Onder meer in Barcelona zijn de poortjes letterlijk op slot gegaan, zoals te zien is op de foto.


28 apr 2025 om 19.53 u

Hulpdiensten 287 keer uitgerukt voor liftopsluitingen in Madrid
De hulpdiensten zijn 287 keer uitgerukt in de regio van Madrid om mensen te bevrijden uit liften. Dat melden de regionale autoriteiten aan de zender Antena 3. Ook de Catalaanse brandweer moest van de 570 meldingen voornamelijk uitrukken naar een gestopte lift.

Netbeheerder Red Eléctrica meldde rond 19.00 uur dat ook in Madrid de elektriciteitsvoorziening terugkeert. Hetzelfde geldt voor de regio's Valencia, Murcia en Castilië-La Mancha. 

28 apr 2025 om 19.50 u

Dwergstaat Gibraltar niet getroffen door enorme stroomstoring
Gibraltar is niet getroffen door de enorme stroomuitval omdat het land niet is aangesloten op het Europese elektriciteitsnet. Daardoor functioneerde het elektriciteitsnetwerk de afgelopen uren normaal, meldt de regering van Gibraltar. Het land ligt in het zuiden van Spanje en is een Brits overzees gebied.

De minister-president van Gibraltar bood aan om Spaanse intensive care-patiënten op te ontvangen in het ziekenhuis van de stadstaat. "We bieden alle benodigde hulp, met name aan ouderen en andere kwetsbare groepen."

28 apr 2025 om 19.34 u

Stroomnetwerk voor 26 procent hersteld in Catalonië
In de regio Catalonië is ongeveer 26 procent van het stroomnet hersteld, meldt RTVE. Maar veel diensten en winkels blijven gesloten. De metro is zojuist volledig geëvacueerd, meldt Transports Metropolitans de Barcelona. De treinen rijden pas weer vanaf morgen. 

NU.nl-lezer Marco Faasse deelt dat er nog geen stroom is in het noordoosten van Barcelona. "Hotels hebben hun keukens gesloten en serveren slechts een salade." Ook valt het bereik van zijn mobiele telefoon soms weg.

28 apr 2025 om 19.18 u

Beeld: Susanne van Kampen

In Spanje zijn mensen na de stroomstoring massaal naar de supermarkten gegaan die nog open waren, schrijven verschillende lezers ons. In veel winkels zijn de flessen water en andere levensmiddelen inmiddels uitverkocht.



28 apr 2025 om 19.04 u

Tennistoernooi in Portugal kan wel doorgaan: 'Het is hier echt chaos'
Het tennistoernooi van Madrid heeft door de stroomuitval de resterende partijen voor maandag afgelast. Ook in het Portugese Estoril is deze week een tennistoernooi. "Het is hier wel echt chaos", zegt tennisser Jesper de Jong tegen NU.nl.

"Alle toeschouwers zijn al naar huis gestuurd, maar de tennissers mogen wel blijven", zegt de nummer 93 van de wereld. "De internetverbinding valt vaak weg en er is veel onduidelijkheid." Maar de partijen kunnen wel doorgaan. In Portugal zijn er namelijk lijnrechters die beoordelen of de ballen uit zijn, terwijl ze in Madrid daarvoor een elektronisch systeem gebruiken. Dat heeft natuurlijk stroom nodig.

De 24-jarige De Jong speelt woensdag pas zijn eersterondepartij. Het is voor hem nog afwachten hoe de avond eruit ziet. "Ik weet het nog niet. Ik heb net getraind. Voor mij valt het allemaal wel mee. Het apparaat om mijn racket te bespannen werkt op stroom, dus dat kan nu even niet. Maar dat is een bijzaak. Belangrijker zijn nu de ziekenhuizen."

28 apr 2025 om 18.30 u

Spaanse premier: 'Oorzaak van stroomstoring nog steeds onduidelijk'
De oorzaak van de stroomstoring is nog onduidelijk, vertelt de Spaanse premier Pedro Sánchez bij een persconferentie. Voorlopig zijn er geen grote problemen voor de publieke veiligheid, stelt de bewindsman. 

Verder meldt Sánchez dat betaalsystemen en digitaal bankieren weer naar behoren werken. Alleen het mobiele netwerk is nog niet op zijn oude kracht. Daarom adviseert de premier om de telefoon verantwoordelijk te gebruiken, "alleen voor korte gesprekken". 

De nationale veiligheidsraad vergadert vanavond verder over maatregelen die mogelijk nodig zijn.

28 apr 2025 om 18.06 u

Spaanse minister meldt dat sommige treinen vandaag niet meer rijden
De Spaanse minister van Transport Óscar Puente meldt op X dat alle middellange- en langeafstandstreinen vandaag nog niet zullen rijden. De minister meldt dat er hard wordt gewerkt om alle uitgevallen diensten weer te laten draaien, "zodra de stroom terug is".

28 apr 2025 om 17.55 u

Beeld: AFP

Deze verkoopmedewerker in het Noord-Spaanse Burgos kon snel aan een hoofdlamp komen.


28 apr 2025 om 17.44 u

Europese Unie: 'Stroomuitval niet door cyberaanval'
De Europese Unie ziet op dit moment geen aanwijzingen dat de stroomstoring in Spanje en Portugal wordt veroorzaakt door een cyberaanval. Dat meldt Europese Raad-voorzitter António Costa op X.

De netbeheerders van beide landen zoeken naar de oorzaak, meldt de Portugees. De Portugese premier Luís Montenegro meldde eerder al dat er geen aanwijzingen waren voor een cyberaanval. 

De Portugese netbeheerder REN meldt dat de storing vanuit Spanje oversprong naar het gekoppelde Portugese netwerk. De REN denkt dat de oorzaak bij de extreme temperatuurverschillen in het binnenland van Spanje ligt. Dat zou fataal zijn geweest voor de bovengrondse hoogspanningskabels.


28 apr 2025 om 17.37 u

ANWB waarschuwt vakantiegangers: 'Bij autopech is hulp momenteel niet mogelijk'
De ANWB waarschuwt vakantiegangers in Spanje en Portugal dat niemand momenteel geholpen kan worden bij autopech. "Zusterorganisaties van de ANWB, garages en sleepdiensten zijn onbereikbaar."

Daarnaast gaan ze mee in het advies van de Spaanse en Portugese autoriteiten om zo min mogelijk de weg te gebruiken. Dat kan leiden tot onveilige situaties. Verkeerslichten en tolpoorten werken niet en ook tanken is bij veel stations niet mogelijk.

28 apr 2025 om 17.09 u

Interview met tennisster Gauff abrupt gestopt door stroomstoring in Madrid
Interview met tennisster Gauff abrupt gestopt door stroomstoring in Madrid

28 apr 2025 om 17.07 u

Betaalvereniging Nederland over stroomstoring: 'Uitgesteld pinnen is mogelijk'
De stroomstoring maakt digitaal betalen in Spanje en Portugal momenteel moeilijker, melden meerdere Nederlandse reizigers. Betaalvereniging Nederland ziet voorlopig weinig opties voor hen, maar een woordvoerder wijst op uitgesteld pinnen. "Sommige pinapparaten die op batterijen lopen, kunnen uitgesteld pinnen. De betaling wordt dan offline genoteerd door het apparaat, en overgemaakt naar de bank zodra het internet terug is." Een aantal vliegtuigmaatschappijen gebruikt de techniek voor betalingen in de lucht.

De optie is wel zeldzaam, omdat winkeliers er al het risico mee lopen. "De bank kan de betaling uren later nog weigeren." Niettemin adviseert de Betaalvereniging reizigers in de getroffen gebieden ernaar te vragen in winkels.

28 apr 2025 om 17.01 u

Netbeheerder: 'Stroom deels hersteld in het noorden, zuiden en westen'
Netbeheerder Red Eléctrica meldt dat de stroomvoorziening is hersteld in sommige delen in het noorden, zuiden en westen van het Iberisch schiereiland. "In deze gebieden worden de gebruikers weer van stroom voorzien", schrijft de netbeheerder op zijn site.

28 apr 2025 om 16.53 u

Beeld: Michiel van Deursen

Michiel van Deursen ziet een lange rij bij een supermarkt in het Portugese Portimão. Veel winkels en supermarkten zijn gesloten door de stroomstoring. Ook ziet de vakantieganger dat Portugezen veel flessen water inslaan.



28 apr 2025 om 16.38 u

Portugese premier meldt dat stroom 'binnen enkele uren' terug is
De Portugese minister-president Luís Montenegro meldt dat de stroomstoring "binnen enkele uren" verholpen is. Het is onduidelijk waarop hij zich baseert. Daarnaast vertelt Montenegro dat er geen signalen zijn dat de stroomuitval wordt veroorzaakt door een cyberaanval.

28 apr 2025 om 16.16 u

Portugese netbeheerder: 'Onmogelijk in te schatten hoelang herstel duurt'
De Portugese netbeheerder REN kan moeilijk inschatten hoelang het herstel duurt. De netbeheerder denkt dat het mogelijk nog een week duurt voordat het elektriciteitsnet weer werkt in het hele land.

Volgens de netbeheerder komt de stroomstoring door een "zeldzaam atmosferisch fenomeen" in Spanje. Dit wordt veroorzaakt door extreme temperatuurschommelingen in het binnenland.

28 apr 2025 om 16.05 u

Beeld: Getty Images

Ondanks de stroomstoring sluit niet iedereen zijn deuren, zoals deze burgertent in Lissabon.


28 apr 2025 om 16.03 u

Spaanse premier houdt spoedoverleg met nationale veiligheidsraad
De Spaanse premier Pedro Sánchez zit momenteel in een spoedoverleg met de nationale veiligheidsraad, meldt het regeringskanaal op X. 

28 apr 2025 om 15.40 u

Beeld: AP
De stroomstoring legt ook het Masters-toernooi van Madrid plat. Lees hier meer.


28 apr 2025 om 15.36 u

Noodplan actief in Spanje, mensen uit liften bevrijd
Onder meer Madrid en de regio Andalusië hebben een noodplan geactiveerd, meldt de krant El Mundo. Madrid geeft op dit moment prioriteit aan het redden van mensen die vastzitten in liften. In Barcelona zijn een leraar en vijf studenten na twee uur uit een lift gered, schrijft El País. De brandweer houdt zich bezig met deze reddingsoperaties. 

28 apr 2025 om 15.30 u

Nederlandse reizigers hebben problemen met pinnen
De redactie van NU.nl ontvangt meerdere berichten van Nederlandse reizigers die niets met hun geld kunnen doen. Pinautomaten zijn uitgevallen en sommigen kunnen niet pinnen bij een winkel. Ondertussen zijn veel winkels tijdelijk gesloten vanwege de stroomuitval.

28 apr 2025 om 15.15 u

Burgemeester Madrid: 'Verplaats je zo min mogelijk'
De burgemeester van Madrid, José Luis Martínez-Almeida, vraagt ​​alle inwoners van Madrid om zich zo min mogelijk te verplaatsen. "We willen alle wegen vrijhouden." Niet alleen de verkeerslichten zijn uitgeschakeld, maar ook tunnels en bepaalde snelwegen moesten worden afgesloten.

Daarnaast roept de burgemeester op de hulpdiensten alleen te bellen als het "echt dringend" is. "Als noodoproepen onbeantwoord blijven, ga dan persoonlijk naar de politie en de brandweer. Zij zullen proberen alle noodsituaties te behandelen", zegt hij in een video op sociale media.

28 apr 2025 om 15.06 u

Beeld: Marije van Son

Reizigers moeten de trein van Barcelona naar Valencia verlaten, deelt Marije van Son.


28 apr 2025 om 15.02 u

Spaanse netbeheerder: 'Stroom pas terug over 6 tot 10 uur'
De Spaanse netbeheerder Red Eléctrica verwacht dat de stroom pas over 6 tot 10 uur terug is. "Het herstellen van de stroom is afhankelijk van meerdere factoren, maar het zou enkele uren moeten duren", meldt de netbeheerder.


28 apr 2025 om 14.51 u

Schiphol waarschuwt voor vertragingen vluchten Spanje en Portugal
Schiphol waarschuwt reizigers voor mogelijke vertragingen op vluchten van en naar Spanje en Portugal. "Dit kan per luchthaven verschillen. We adviseren reizigers om goed hun vluchtinformatie te checken op Schiphol.nl, in de app of bij hun luchtvaartmaatschappij", zegt een woordvoerder van de luchthaven tegen het ANP.

De precieze impact hangt af van de situatie op de luchthavens in die landen. "We volgen de berichtgeving over de stroomstoring in Spanje en Portugal nauwgezet. We hebben daar onder andere contact over met Eurocontrol, verantwoordelijk voor het Europese luchtruim."

28 apr 2025 om 14.46 u

Spanje en Portugal onderzoeken mogelijke cyberaanval
De Spaanse en Portugese regeringen onderzoeken de stroomstoringen met verschillende technische teams. De Spaanse netbeheerder Red Eléctrica onderzoekt de oorzaak en kijkt of er sprake is van een cyberaanval. Het Spaanse cybersecurityinstituut INCIBE onderzoekt de situatie ook. De Portugese regering heeft eveneens de mogelijkheid van een cyberaanval geopperd, meldt El País.

28 apr 2025 om 14.33 u

Spaanse verkeersautoriteit roept op de auto te laten staan
De Spaanse verkeersautoriteit DGT vraagt iedereen de auto niet te gebruiken, meldt de autoriteit op X. Spaanse media melden problemen door uitgevallen verkeerslichten. Alleen bij noodgevallen mogen automobilisten hun voertuig gebruiken. 

In het centrum van Madrid zijn bijvoorbeeld veel opstoppingen ontstaan. Agenten proberen het verkeer in goede banen te leiden.

28 apr 2025 om 14.27 u

Spanjaarden lopen door donkere metrotunnels vanwege stroomstoring
Spanjaarden lopen door donkere metrotunnels vanwege stroomstoring

28 apr 2025 om 14.13 u

Spaanse luchthavens zetten noodgeneratoren aan
Spaanse luchthavens ondervinden ook hinder. Volgens luchthavenbeheerder AENA zijn er op sommige vliegvelden "enkele incidenten" geweest, maar zijn inmiddels ook noodstroomgeneratoren ingeschakeld.

Op X raadt AENA reizigers aan contact op te nemen met hun luchtvaartmaatschappij als ze meer willen weten over hun specifieke vlucht. Er zouden mogelijk problemen zijn met zaken als toegang tot luchthavens en vervoer over de grond.


28 apr 2025 om 14.12 u

Spaans kabinet houdt crisisoverleg over stroomstoring
Het Spaanse kabinet houdt crisisoverleg over de enorme stroomstoring die het land heeft getroffen, meldt de krant El País. De ministers, onder wie premier Pedro Sánchez, komen samen op het hoofdkantoor van netbeheerder Red Eléctrica. Ook de ministers van Financiën, Transport en Milieu zijn aanwezig.

28 apr 2025 om 14.06 u

Beeld: ANP

In Lissabon kunnen mensen door de stroomstoring niet meer met de metro reizen. Dat zorgt voor drukte in de bus.


28 apr 2025 om 14.02 u

Ook Frankrijk lijkt getroffen door stroomstoring
De Portugese elektriciteitsmaatschappij REN meldt dat de stroomstoring het gehele Iberische schiereiland én een deel van het zuiden van Frankrijk treft. De Spaanse elektriciteitsnetbeheerder Red Eléctrica zegt dat de stroomvoorziening in het noorden en zuiden weer is hersteld.

E-Redes, een Spaans bedrijf dat toezicht houdt op het elektriciteitsnet, meldt dat de stroom in fases en per gebied weer terugkomt. "Dit is een breder Europees probleem."

28 apr 2025 om 14.01 u

Beeld: Reuters

Een beeld zegt soms meer dan duizend woorden. Hier probeert een kok in een Spaans restaurant stug door te werken met behulp van een zaklamp.


28 apr 2025 om 13.59 u

Grote stroomstoring treft Spanje en Portugal
In grote delen van Spanje en Portugal is momenteel geen stroom vanwege een grote storing. De oorzaak is nog onbekend, maar de impact is groot. In Spanje staan treinen stil, werken verkeerslichten niet en draaien luchthavens op noodgeneratoren. Ook de Portugese hoofdstad Lissabon zit zonder stroom.


NUjij: Uitgelichte reacties

Korreltje
28 apr 2025 om 20:22
Hier in Albufeira ook sinds de middag geen stroom. Gaat gemoedelijk. Even wat spanning bij inslaan boodschappen bij supermarkt waar diesel aggregaat bijna op was en klanten niet meer welkom waren (en supermarkt bijna leeg gekocht was). Ideaal om even te detoxen van de schermpjes en te genieten van natuur en goede gesprekken.
Respect: 👍 9Reacties: 💬 2
Reageer

floris_df185e60
28 apr 2025 om 16:29
Ben momenteel in Spanje, was gelijk naar de supermarkt gegaan om eten en water te kopen. Minstens 300 mensen hadden hetzelfde plan in die kleine supermarkt. Water werd uit mijn handen gegrepen mensen waren aan het rennen en schreeuwen en zelfs ik kreeg er een beetje paniek van. Wij kunnen ons appartement niet binnen komen aangezien de deur elektrisch is en je met een code binnen moet komen. Ik hoop dat dit erg snel word opgelost.
Respect: 👍 14Reacties: 💬 4
Reageer

Bekijk alle reacties
Meer Buitenland

NUjij-reacties

Reacties op dit nieuwsbericht859 reacties

Log in en lees reacties

Lees reacties, stel vragen aan de redactie, geef respect en praat mee over het belangrijkste nieuws.

  • Voorpagina
    • Net binnen
    • Meest gelezen
    • Oorlog in Oekraïne
    • Spanningen Midden-Oosten
    • Binnenland
    • Buitenland
    • Algemeen
    • Politiek
    • Uit andere media
    • Video
    • Podcast
    • Weer
  • Economie
    • Klimaat
    • Tech
  • Sport
    • Voetbal
    • Formule 1
    • Wielrennen
    • Tennis
    • Sport Overig
    • Scorebord
    • Sportspellen
    • De Boordradio GP-spel
  • Media en cultuur
    • Films en series
    • Muziek
    • Boek en Cultuur
    • Media
    • Achterklap
    • Koningshuis
    • Tv-gids
  • Overig
    • Slimmer Leven
    • Dieren
    • NUjij
    • Het Woord
    • NUcheckt
    • Opmerkelijk
    • Wetenschap
    • Goed Nieuws
    • Contact met de redactie
    • Colofon
    • Nieuwsbrieven
    • Over NU.nl
    • Huisregels NUjij
    • Copyright
    • Disclaimer
    • Klachten / Feedback
    • Toegankelijkheid
    • Adverteren
    • Werken bij NU.nl
    • Verzekeringvergelijker

Volg ons op sociale media

  • Volg ons op TikTok
  • Volg ons op Instagram
  • Volg ons op Facebook
  • Volg ons op YouTube
  • Volg ons op X
  • RSS Feed
Download de NU.nl app in de App StoreDownload de NU.nl app in de Google Play Store
  • Contact met de redactie
  • Colofon
  • Nieuwsbrieven
  • Over NU.nl
  • Huisregels NUjij
  • Copyright
  • Disclaimer
  • Klachten / Feedback
  • Toegankelijkheid
  • Adverteren
  • Werken bij NU.nl
  • Verzekeringvergelijker

NU.nl is onderdeel van DPG Media.

  • Cookiebeleid
  • Privacybeleid
  • Gebruiksvoorwaarden
  • Privacy-instellingen

KvK Nummer: 34172906 | BTW Nummer: NL810828662B01

© 2025 DPG Media B.V. Alle rechten voorbehouden