Indiaas luchtverkeer geteisterd door valse bommeldingen, F-15's ingezet
Woensdag kwamen opnieuw zeven valse bommeldingen binnen. Zo werd een binnenlandse vlucht die met 184 passagiers aan boord onderweg was van hoofdstad New Delhi naar de zuidelijke stad Bengaluru bevolen terug te keren na "een veiligheidsalarm". Een vlucht die onderweg was van Mumbai naar New Delhi werd omgeleid naar Ahmedabad.
Dinsdag zette Singapore twee gevechtsvliegtuigen in nadat per e-mail een waarschuwing was binnengekomen over een mogelijke bom aan boord van een toestel van Air India Express. De F-15's werden ingezet om het toestel "weg van bevolkte gebieden" te leiden.
Diezelfde dag moest een vlucht van Air India onderweg van New Delhi naar Chicago een noodlanding maken in Canada om "een veiligheidsdreiging die online was gepost". Het Canadese leger heeft de passagiers later alsnog per vliegtuig naar Chicago gebracht.
