Nederlanders nog steeds in ziekenhuis na steekpartij in Albufeira
De vier Nederlanders die in de nacht van zondag op maandag gewond raakten bij een steekpartij in de Portugese kustplaats Albufeira liggen nog steeds in het ziekenhuis. Dat laat een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken weten aan NU.nl.
Over de toestand van de vier Nederlanders kan de woordvoerder vanwege privacyredenen geen uitspraken doen. Het ministerie verleent nog altijd consulaire bijstand.
De Nederlanders raakten gewond toen ze in de badplaats in de regio Algarve ruzie kregen met een groep Ieren. Volgens de Irish Mirror waren de Ieren boos, omdat de Nederlanders harde muziek afspeelden in het appartement dat ze huurden.
Zowel de Nederlanders als de Ieren zouden tijdens de ruzie messen hebben getrokken. Daarbij zou ook een Ier gewond zijn geraakt. De Irish Mirror schrijft dat de gewonden tussen de 17 en 21 jaar oud zijn. Het ministerie van Buitenlandse Zaken doet geen uitspraak over de leeftijden.
De Portugese politie laat aan NU.nl weten dat het onderzoek nog loopt. Vooralsnog zijn er geen arrestaties verricht.
