Vijf skiërs dood gevonden in Zwitserse Alpen, nog één persoon vermist
De Zwitserse politie heeft vijf skiërs dood gevonden. De autoriteiten startten zondag in de Alpen een zoektocht naar zes vermiste personen. Een van hen wordt nog altijd vermist.
De politie in het kanton Wallis begon zondag te zoeken naar zes mensen die tijdens een ski-expeditie vermist waren geraakt. De skiërs zijn tussen de 21 en 58 jaar oud en komen uit Zwitserland. Vijf van hen behoren tot dezelfde familie.
De groep was vertrokken vanuit Zermatt, een populaire bestemming voor skitoeristen. Ze raakten vermist in de buurt van de berg Tête Blanche. Dat is nabij de Matterhorn, de berg die de grens tussen Zwitserland en Italië vormt.
Door een storm in het zuiden van de Alpen en het risico op lawines hadden de helikopters en reddingswerkers grote moeite om het gebied te bereiken.
