
Vrouw voor metro geduwd in New York
Een vrouw is maandag op het drukke station Times Square in New York voor een binnenrijdende metro geduwd. Het slachtoffer was op slag dood. De politie heeft een verdachte aangehouden, eveneens een vrouw.
Het voorval speelde zich af voor de ogen van talloze forensen die in Manhattan op het perron op de metro stonden te wachten. De politie hield de verdachte snel aan.
Zij zegt nog niet te weten of de gearresteerde vrouw een bekende van het slachtoffer was. Getuigen zeiden dat de vrouwen vlak voor het incident ruzie met elkaar hadden. De identiteit van zowel slachtoffer als verdachte is nog onbekend.
Een jaar geleden kreeg een vrouw 24 jaar cel omdat zij in 2012 een man voor een binnenrijdende metro had geduwd. Ook die man kwam om het leven.