
Poetin bereid over MH17 te praten met Maleisische premier
Poetins woordvoerder Joeri Oesjakov liet dinsdag tegenover Russische media weten dat het niet is uitgesloten dat Razak en Poetin elkaar donderdag zullen ontmoeten.
Oesjakov benadrukte volgens persbureau TASS dat zulk soort ontmoetingen in de marge van een top vaak informeler zijn dan geplande gesprekken. Het staat leiders in dat geval vrij om zelf met gespreksonderwerpen te komen.
"Als de Maleisische vertegenwoordigers het onderwerp van de Boeing willen aansnijden, dan zijn wij er ook klaar voor om dat te bespreken", aldus Oesjakov.
MH17
De Boeing 777 van Malaysia Airlines werd op 17 juli 2014 neergeschoten boven Oekraïne. Alle 283 passagiers, onder wie 196 Nederlanders, en 15 bemanningsleden kwamen daarbij om het leven. Het vliegtuig van Malaysia Airlines was op weg van Amsterdam naar Kuala Lumpur.
Video: In 60 seconden: De MH17-ramp
Animatie: In60seconds