
Doden door luchtaanvallen Turkije op PKK in Irak
Volgens de eerste berichten zijn daardoor zeker zestig mensen om het leven gekomen.
Volgens Turkse media bestookten 21 straaljagers 64 doelen in het gebied. De luchtmacht vernietigde onder meer het grootste munitiedepot van de PKK. De aanvallen werden ook door PKK-media gemeld, zonder dat werd gerept over slachtoffers.
Het was voor de vijfde nacht op rij dat de Turkse luchtmacht aanvallen op de PKK in het gebied uitvoerde. De bombardementen zijn een reactie op aanvallen op Turkse manschappen door de PKK.
Restaurant
Sinds het einde van het staakt-het-vuren in juli zijn al honderden PKK-aanhangers en Turkse veiligheidsmensen om het leven gekomen.
Aanhangers van de PKK vielen vrijdag in Diyarbakir in het oosten van Turkije een restaurant aan waar doorgaans veel politiemensen komen. Een kelner werd gedood en drie politiemensen raakten gewond.