
Arts Michael Jackson getuigt toch niet
Dat meldden Amerikaanse media.
Maandag had Murray nog aangegeven dat hij overwoog een verklaring af te leggen, een verrassing voor waarnemers.
Murray gaf dinsdag voor de rechtbank in Los Angeles, nadat de laatste getuige in de zaak was gehoord, aan dat hij afzag van een getuigenis en dat hij die beslissing ''zonder druk en zonder twijfel'' had gemaakt.
Paul White
De laatste getuige in de spraakmakende zaak was arts Paul White. Hij was door de verdediging opgeroepen om een verklaring af te leggen over het middel propofol. Een overdosisvan dat slaapmiddel zou de oorzaak zijn geweest van Jackson's overlijden.
De vraag is of Murray de noodlottige dosis van het middel bij Jackson heeft toegediend, of dat de popster dat zelf heeft gedaan.
Dokter Steven Shafer, die door de aanklager was opgeroepen, noemt die laatste optie ''onzinnig''. Als de jury Murray schuldig verklaart, dan kan hij een maximale gevangenisstraf krijgen van 4 jaar.
Jackson stierf op 25 juni 2009.