Drie slachtoffers dodelijk ongeval Amersfoort zijn twintigers, toedracht onbekend
De drie mannen die vannacht zijn overleden nadat hun voertuig te water was geraakt, zijn twintigers. Het gaat om inwoners van Amersfoort van 21, 25 en 27 jaar, meldt de politie.
Het voertuig raakte rond 1.30 uur te water bij de Stadsring in Amersfoort. Agenten troffen er langs het water bandensporen en onderdelen van de auto aan.
Een duikteam van de brandweer haalde de slachtoffers uit het water. Hulpdiensten probeerden ze nog te reanimeren, maar dat mocht niet baten.
Over de toedracht van het ongeval is nog niet veel duidelijk. De politie roept getuigen en mensen met camerabeelden van de Stadsring op zich te melden.
Een politiewoordvoerder zei maandagochtend tegen persbureau ANP dat niet met zekerheid is te zeggen of het om een eenzijdig ongeval gaat.
Waarom je niet kunt reageren onder dit bericht
We sluiten de reactiemogelijkheid onder Nederlandse 112-nieuwsberichten standaard omdat we zien dat NUjij'ers vrijwel alleen maar speculeren onder dergelijke berichten. Speculatie is niet toegestaan in de reacties.
Zodra er meer bekend is over deze zaak, lees je dat op NU.nl en openen we de reactiemogelijkheid alsnog.
Is er een foutje in bovenstaand artikel geslopen? Mail ons dan op redactie@nu.nl.

