Weerbericht: Pinksterweekend begint zonnig en met aangename temperaturen
De dag begint fris, maar al snel schijnt de zon in het hele land. Met 17 tot 22 graden wordt het opnieuw een aangename voorjaarsdag.
Na een koude nacht lopen de temperaturen in de ochtend al snel op naar zo'n 15 graden. De zon schijnt volop en het blijft in het hele land droog.
Aan de kust wordt het zo'n 17 graden en in Zuid-Limburg kan de temperatuur oplopen naar 22 graden. Op de Wadden is het met 15 graden aanzienlijk koeler. De wind is zwak tot matig van kracht en komt uit het noordoosten.
In het avond kan er nog enige tijd worden genoten van de zon. De temperatuur daalt langzaam. Rond 21.00 uur zal het op veel plaatsen nog zo'n 16 graden zijn.
In de nacht naar zondag neemt de bewolking toe, maar het blijft droog.
Bekijk hier het volledige weerbericht op jouw locatie. Je vindt het weerbericht ook altijd bovenaan de voorpagina.
