
Onderzoek naar meldingen grensoverschrijdend gedrag TU Delft-medewerkers
De inspectie roept medewerkers op zich te melden als ze met grensoverschrijdend gedrag te maken hebben gehad. De woordvoerder kan niet specifieker zeggen wat voor meldingen zijn binnengekomen.
"We willen het breed houden, zodat we medewerkers de ruimte geven en ze niet sturen met wat anderen mogelijk hebben gezegd", zegt de woordvoerder. De inspectie deelt alleen dat het onderzoek specifiek over medewerkers van de universiteit gaat.
Eerder kwamen al berichten over grensoverschrijdend gedrag bij andere onderwijsinstellingen naar buiten. Toen trokken onder anderen studenten in de kunst- en cultuursector aan de bel. Zo lopen er bij de Onderwijsinspectie momenteel twee onderzoeken naar modeschool AMFI in Amsterdam en kunstopleiding KABK in Den Haag.