
Twee verdachten aangehouden na grote drugsvondst in Limburg
Zwaarbewapende medewerkers van de politie deden op donderdag invallen in twee loodsen in Landgraaf en in twee woningen in Oirsbeek en Brunssum.
In een van de loodsen vonden de agenten een grote hoeveelheid harddrugs. In de woning in Brunssum werd "een substantieel geldbedrag" gevonden. Om hoeveel drugs en geld het precies gaat, kon een woordvoerder van de politie niet zeggen. In de Brunssumse woning werd ook de hoofdverdachte aangehouden.
De inval volgde op de aanhouding een dag eerder van een in Duitsland wonende man. Hij werd in Heerlen opgepakt toen agenten in een verborgen ruimte van zijn auto een grote hoeveelheid harddrugs vonden. In het verlengde van deze vangst deed de politie de invallen.
Beide verdachten worden dinsdag voorgeleid aan de rechter-commissaris van de rechtbank in Maastricht. De politie sluit meer aanhoudingen niet uit.
NUjij: Uitgelichte reacties