
Bliksem zet klok van Rotterdamse stadhuis stil
Dat meldt de gemeente vrijdag op Twitter. De Maasstad had donderdagavond last van het noodweer dat een deel van Nederland teisterde.
Door de blikseminslag in de Rotterdamse klokkentoren staat de klok nu stil. "Hopelijk kan het gespecialiseerde bedrijf dat de klok onderhoudt er snel mee aan de slag, want de tijd staat immers nooit stil in Rotterdam", schreef de gemeente.
Het noodweer donderdag in Rotterdam kostte een 54-jarige vrouw uit Capelle aan den IJssel het leven. Op de Westersingel viel een boom op haar auto. Twee andere inzittenden, een man en een vrouw, raakten lichtgewond.
Vanuit de Maasstad werden ook veel meldingen gedaan over wateroverlast en stormschade. Door blikseminslag viel de stroom uit bij 665 aansluitingen in de omgeving van de Wijnhaven, op zo’n kilometer afstand van het stadhuis, meldde netbeheerder Stedin.
Wil jij elke ochtend direct weten wat je 's nachts gemist hebt en wat er die dag gaat gebeuren? Abonneer je dan nu op onze Dit wordt het nieuws-nieuwsbrief!