
Bumperklever richt wapen op automobilist
Een 23-jarige automobiliste is dinsdagmiddag hevig geschrokken toen een medeweggebruiker vanuit zijn auto een wapen op haar richtte. Dat gebeurde op de A27 tussen Woerden en Hilversum.
De vrouw reed over de linkerbaan waar ze werd opgejaagd door een bumperklever. Omdat de maximumsnelheid omlaag ging, nam de vrouw gas terug.
Dat zette vermoedelijk kwaad bloed bij de man die achter haar reed. Hij haalde via de vluchtstrook enkele auto's in en kwam naast haar rijden. De man probeerde de vrouw van de weg te drukken en richtte vanuit zijn geopende raampje ook een wapen op haar.
De vrouw belde ontdaan de politie die de verdachte op de A28 aan de kant zette en oppakte. Hij was in bezit van een luchtdrukwapen. Het wapen en de auto zijn in beslag genomen.