
Lijm op rondweg Eindhoven zorgt voor files
VELDHOVEN - Rijkswaterstaat heeft maandag de handen vol op de randweg Eindhoven, waar rond het middaguur een tankwagen lijm heeft verloren.
De weg is bij Veldhoven over ongeveer 400 meter besmeurd. Eén rijbaan is afgesloten en het schoonmaakwerk duurt naar verwachting nog tot 23.00 uur.
Rijkswaterstaat dacht in eerste instantie dat het ging om melk maar ontdekte dat het lijm was, toen de normale schoonmaakbeurt niet werkte.
Het wegdek moet met hoge druk en een zoutoplossing meter voor meter worden gereinigd, legde een woordvoerster uit.
Files
Door de afsluiting staan er al de hele middag files op de A2 vanuit het zuiden en op de A67. Automobilisten krijgen het advies om de parallelweg N2 te nemen, maar volgens Rijkswaterstaat geeft niet iedereen daaraan gehoor.