
Lichte omzetgroei voor Docdata
Docdata heeft in 2014 een licht hogere omzet behaald, ondanks het wegvallen van veel van de diensten voor het Duitse webwinkelbedrijf Zalando.
Dat maakt de dienstverlener aan e-commercebedrijven dinsdag bekend.
De omzet bedroeg 168,7 miljoen euro, tegen 166,9 miljoen euro een jaar eerder. De nettowinst zakte naar 7,3 miljoen euro, van 8,7 miljoen euro in 2013.
Docdata wist het wegvallen van Zalando te compenseren met nieuwe klanten zoals de van oorsprong Britse webwinkel Asos en speelgoedketen Toys 'R' Us. Ook Bol.com is een klant van Docdata. Verder leverde dochteronderneming IAI Industrial Systems een recordaantal systemen af bij klanten.
Docdata gaf aan dat de uitvoering van de groeistrategie op koers ligt. Het bedrijf stelt voor 2014 een dividend voor van 0,55 euro per aandeel, tegen 0,70 euro per aandeel een jaar eerder.