Beschonken bestuurder uit Sint-Maartensdijk veroorzaakt aanrijding
Een beschonken bestuurder uit Sint-Maartensdijk heeft dinsdagavond een aanrijding veroorzaakt in Bergen op Zoom en is er vervolgens vandoor gegaan.
De aanrijding vond plaats op de Lange Parkstraat. De twee bestuurders hadden even een woordenwisseling, waarna de overtreder weer in de auto stapte en er zonder zijn gegevens achter te laten vandoor ging.
De bestuurder van de andere auto kon nog wel een foto van het kenteken maken en seinde die door naar de politie. Op de Wouwsestraat reed de man in een fuik voor een alcoholcontrole. Daar bleek al snel waarom de man zo’n haast had. Uit een ademanalyse bleek dat de man maar liefst vier keer teveel had gedronken.
De man kon zijn rijbewijs direct inleveren. Hij heeft ook twee processen-verbaal gekregen tegen het rijden onder invloed en het feit dat hij geen gegevens had achtergelaten na een aanrijding.