
Microsoft brengt Outlook-app voor iOS uit
Een maand na de introductie van de eerste Office-app voor iOS, brengt Microsoft een twee uit. Net als de eerste Office-app voor iPhone en iPad is ook deze Outlook-app alleen te gebruiken door betalende Office 365-abonnees.
De apps bieden toegang tot de volledige webversie van Outlook. Die was al beschikbaar voor Office 365-abonnees, door die native in een app onder te brengen zijn er meer mogelijkheden. Zo kan de app ook zonder internetverbinding gebruikt worden. Wijzigingen die ondertussen in Outlook mail of kalender worden gemaakt, worden gesynchroniseerd wanneer de gebruiker weer online is.
Ook heeft app stembesturing, waarmee door contactpersonen kan worden gezocht, nieuwe kalenderafsptraken kunnen worden gemaakt en zelfs nieuwe beruchten kunnen worden opgesteld.
De app heeft hetzelfde uiterlijk als de onlangs verschenen Office-app en sluit daarmee goed aan op de vernieuwde stijl die Microsoft ook in Windows 8 en Windows Phone 8 aanhoudt.