
Rihanna durft Super Bowl-uitdaging aan nu ze moeder is: 'Kan hele wereld aan'
De 34-jarige Rihanna twijfelde in eerste instantie toen ze gevraagd werd. "Ik dacht: is dit wel een goed idee? Ik ben net drie maanden geleden bevallen. Moet ik wel zulke grote beslissingen nemen nu? Misschien krijg ik er spijt van."
"Maar als je moeder wordt, geeft iets je het gevoel dat je de hele wereld aankan. Je kunt alles. De Super Bowl is een van de grootste podia ter wereld. Hoe eng dat ook is, de uitdaging maakt het ook juist leuk. Ik vind het belangrijk dat mijn zoon dat ook ziet", zegt de zangeres, die vorig jaar is bevallen.
Rihanna vond kiezen welke nummers ze zal zingen het moeilijkste gedeelte tot nu toe. "Hoe maak je het best gebruik van de dertien minuten en zorg je ervoor dat het ook een feestje wordt? Want dat moet het worden: een viering van mijn muziek."
NUjij: Uitgelichte reacties