
Jan Smit voelt zich lekkerder in zijn vel zitten na burn-out
"Ik heb vorig jaar bijna niets gedaan. Toen had ik ook niet heel veel fut en kracht om dingen te doen", kijkt de zanger en presentator terug.
Smit werkte destijds alleen mee aan de loting van het Songfestival en was in mei een van de presentatoren van Love Shine a Light, het alternatief voor het geannuleerde songfestival.
"Ik denk dat ik nu een stuk rustiger ben, dat ik een stuk gecontroleerder in mijn vel zit", aldus Smit. "Hiervoor was het altijd rennen en elke dag van hot naar her. Ik zat heel veel in het buitenland en tussendoor een stukje Songfestival of een stukje dit en stukje dat. Nu ligt echt de focus op het Songfestival. Dus ja, dat is denk ik een grote winst."
Smit hoeft zich de komende maanden alleen nog maar te focussen op de halve finales en de finale. "En dat geeft mentaal heel veel rust."