
'Kylie Jenner wijst beste vriendin de deur na geruchten over vreemdgaan'
Jordyn Woods is vertrokken uit het huis van Kylie Jenner. De beste vriendin van de realityster woonde bij haar in, maar zou niet langer welkom zijn nadat ze volgens bronnen een avond heeft doorgebracht met Tristan Thompson, de vriend van Jenners halfzus Khloé Kardashian.
Een ingewijde meldt aan People dat Woods haar koffers heeft gepakt en naar haar moeder is vertrokken. De familie Kardashian/Jenner zou de geruchten dat zij iets met Thompson heeft gedaan in eerste instantie niet hebben geloofd.
"Ze beschouwden haar als een familielid en dachten dat het maar een roddel was. Maar verschillende mensen bevestigden dat het echt is gebeurd", aldus de bron.
De anonieme bron laat weten dat het overspel van Thompson de familie minder verbaasde; de basketballer werd al eerder betrapt op vreemdgaan. Destijds was Kardashian hoogzwanger.