
'Khloé Kardashian verbrak relatie nadat Tristan Thompson vreemdging'
Khloé Kardashian zou haar relatie met Tristan Thompson hebben verbroken. De basketballer zou zijn vreemdgegaan met de beste vriendin van Kardashians halfzus Kylie Jenner.
Bronnen melden aan TMZ dat Thompson afgelopen zaterdag intiem zou zijn geweest met Jordyn Woods, de vriendin van Jenner. De entertainmentsite deelt ook beelden waarop is te zien dat de twee met elkaar zoenen in een club.
Het stel was ruim twee jaar samen. Thompson heeft haar eerder tijdens haar zwangerschap met ten minste vijf vrouwen bedrogen. Kardashian heeft hem toen vergeven.
Thompson reageerde via Twitter en schreef: "Fake News." De basketballer verwijderde het bericht na korte tijd.
De 34-jarige realityster beviel in april 2018 van dochter True. Voor haar relatie met Thompson (27) was Kardashian zeven jaar met de voormalige basketballer Lamar Odom getrouwd.