Brief Paul McCartney aan Prince brengt 13.000 euro op bij veiling

Een brief van Paul McCartney gericht aan Prince heeft 14.822 dollar (13.319 euro) opgebracht tijdens een veiling van RR Auction in de Amerikaanse plaats Boston.

Dat meldt Mirror.

In de ongedateerde twee pagina's tellende brief vraagt McCartney of Prince geld wil doneren aan de Liverpool Institute for Performing Arts, de school die de voormalig Beatle in 1996 mede oprichtte. Ook nodigt McCartney hem uit een keer een les bij te wonen en zijn studenten een paar 'moves' te leren.

Het is onduidelijk of de in april overleden Prince uiteindelijk iets heeft gedoneerd. "Het overgrote deel van zijn donaties zijn anoniem gedaan", aldus RR Auction-topman Robert Livingston.

Lees meer over:
Tip de redactie