
Gert Verhulst vond Marthe eerst geen optie voor K3
Dat vertelt de 47-jarige Verhulst in het programma Wij Zijn K3 van VTM, waarin wordt teruggeblikt op de afgelopen maanden met K3.
Nora was eerst één van zijn favorieten, later in het programma kwam Marthe pas voor hem in beeld. "Ze kreeg heel het publiek op haar hand en werd plotseling een optie. Ik heb heel lang geloofd in Nora, maar daar gebeurde juist het omgekeerde in de liveshows."
Formatie
De baas van Studio 100 is blij met de nieuwe formatie. "Ik was heel blij dat de keuze van het publiek ook onze keuze was en omgekeerd, maar de combinatie die het uiteindelijk geworden is, was nooit bij mij opgekomen."
In het programma K3 zoekt K3 werd gezocht naar de nieuwe groepsleden van de kinderband. Uiteindelijk wonnen Klaasje, Hanne en Marthe het programma.