
Frank de Boer maakt geen grappen over botoxgebruik broer Ronald
Voormalig profvoetballer Ronald de Boer heeft enkele jaren geleden meerdere botoxbehandelingen ondergaan. Zijn tweelingbroer Frank maakt geen grappen over de cosmetische ingrepen van Ronald.
"Nee, wij maken grapjes over hém", zegt Ronald (foto) in gesprek met Linda.
"Hij is een stuk kaler dan ik was. Ik heb foto's dat je denkt: hee, Frank, jij moet ook aan de bak. En mijn schoonvader zegt: 'Met een paar prikjes laat ik je een stuk vrolijker kijken", aldus Ronald.
"Maar Frank zegt: 'Nee joh, dat hoeft niet.' Frank is continu in the picture. Als je dit doet, moet je echt een weekje onderduiken."
Specialist
"Ik doe botox. Nou en?", zegt de ex-speler van Ajax en het Nederlands elftal in gesprek met het tijdschrift.
De vriendin van De Boer is dochter van een botoxspecialist en de analist wilde af van zijn frons in zijn voorhoofd. Ook heeft De Boer iets aan zijn inhammen laten doen. Hij betaalde daar bijna achtduizend euro voor.