
Lindsay Lohan en moeder klagen Fox News aan
Dat melden Amerikaanse media.
In een aflevering van de talkshow Hannity vertelde commentator Michelle Fields dat de twee samen coke snuiven. Het gesprek werd vorig jaar twee dagen nadat Philip Seymour Hoffman overleed gevoerd en ging over drugsgebruik onder beroemdheden.
Er werd gespeculeerd wie de volgende in het rijtje van dodelijke slachtoffers zou kunnen zijn en tot groot ongenoegen van de Lohans werden zij genoemd.
Volgens de aanklacht werd het onterecht als feit gebracht dat ze samen gebruiken en noemde de suggestie over de kennelijk aanstaande overdosis 'een totaal onverantwoordelijke en kwaadaardige insinuatie'.
Sean Hannity, Michelle Fields en Fox News Network moeten zich nu verantwoorden over het verhaal. Het stel wil met een ongespecificeerd bedrag gecompenseerd worden voor smaad en het opzettelijk toebrengen van emotionele kwelling.
Video: Lindsay Lohan en moeder klagen Fox News aan