
'Amanda Bynes opgenomen in luxere kliniek'
Bynes zou sinds enige tijd verblijven in de nieuwe kliniek, meldt TMZ.
De nieuwe kliniek waar de actrice verblijft is een stuk duurder en gericht op het behandelen van rijke, bekende mensen. Volgens bronnen kan de kliniek Bynes echter niet de hulp bieden die ze nodig heeft.
Bynes zou er nog niet veel beter aan toe zijn dan toen ze een aantal maanden geleden onder dwang werd opgenomen na het vertonen van bizar gedrag. De actrice is volgens psychiaters schizofreen.
De actrice zou weinig contact hebben met anderen en veel op één plek blijven.
Brooke Mueller
In 2011 werd dezelfde kliniek door de ex van Charlie Sheen, Brooke Mueller, aangeklaagd, omdat een medewerker vertrouwelijke informatie over haar zou hebben verkocht aan entertainmentsites.
Volgens TMZ kwam het nooit tot een rechtszaak en kreeg Mueller een bedrag van rond de 250.000 dollar (185.000 euro).