
'Charlie Sheen vreest voor terugkomst Brooke Mueller'
"Het lijkt weer goed te gaan met Brooke en dus heeft ze een kans om haar zoons terug te krijgen. Charlie is er kapot van", vertelt een bron aan Radaronline.
De 4-jarige tweeling Bob en Max woont momenteel tijdelijk bij Sheens' andere ex Denise Richards. Zij heeft echter maar tijdelijk de zeggenschap gekregen over de twee kinderen.
"Hoe groot is de kans dat Brooke, die al haar hele leven met verslavingen kampt weer terugvalt in haar oude gewoontes? Het lijkt wel alsof er eerst iets ergs moet gebeuren met de kinderen voordat een rechter beslist dat de tweeling niet bij Brooke mag wonen", aldus een bron.
In december wordt bepaald waar de tweeling zal gaan wonen. Momenteel lijkt het erop dat zij weer bij hun moeder zullen intrekken, die het naar verluidt goed maakt in de afkickkliniek waar zij zit.
Charlie Sheen en Brooke Mueller waren getrouwd van 2008 tot en met eind 2010. Het koppel kreeg samen Bob en Max. Sheen heeft nog twee kinderen met Denise Richards, dochters Lola en Sam.