
Organisatie Mary J. Blige onder vuur
The Mary J. Blige and Steve Stoute Foundation for the Advancement of Women Now wordt door twee partijen aangeklaagd wegens schulden.
De organisatie van de r&b-zangeres hield in het voorjaar van 2011 een benefietgala, maar bleek achteraf de salarissen van betrokkenen niet te kunnen betalen. Zij klagen de liefdadigheidsinstelling aan voor ruim 167 duizend dollar, schrijft de Amerikaanse krant New York Post.
Rechter
Ook TD Bank stapte naar de rechter. Het verstrekte de organisatie in juni een lening van 250 duizend dollar, die aan het eind van het jaar zou worden afgelost. De bank ontving echter slechts vierhonderd dollar. Aan verzoeken om het resterende bedrag over te maken werd geen gehoor gegeven.
Een goed ingevoerde bron laat weten aan de krant dat de liefdadigheidsinstelling erkent dat het momenteel niet goed gaat. Er zouden inmiddels externe specialisten zijn ingeschakeld om 'bepaalde zaken' binnen de organisatie onder de loep te nemen.
Eerder
- 05 apr 2012 om 09:19Burger King biedt Mary J. Blige excuses aan
- 04 apr 2012 om 14:37Fastfoodreclame Mary J. Blige uit de lucht
- 05 mei 2011 om 16:03Mary J. Blige start opnamen film Nina Simone
- 30 nov 2010 om 19:07Mary J. Blige in film Rock of Ages