
Justin Bieber slaags met paparazzo
LOS ANGELES - Dat beroemdheden het niet zo hebben op paparazzi is bekend. Justin Bieber heeft dat nog maar eens onderstreept.
Volgens TMZ heeft hij zondag een fotograaf aangevallen die hem ongevraagd fotografeerde.
De zanger was met zijn vriendin Selena Gomez in een winkelcentrum in zijn woonplaats Calabasas. Toen de paparazzo begon te fotograferen, kwam het tot een handgemeen.
Volgens TMZ belde de man het alarmnummer 911, maar toen de politie arriveerde waren Justin en Selena al vertrokken. Het slachtoffer klaagde vervolgens over pijn in zijn borst en werd naar het ziekenhuis gebracht. Na kort onderzoek kon hij zonder al te veel schade weer vertrekken.
De paparazzo heeft aangifte gedaan en de politie onderzoekt de zaak. Zo zouden ze Justin, Selena en andere getuigen willen spreken. Een woordvoerder van Justin wilde vooralsnog geen commentaar geven.