Zaterdag 5 mei worden op veel plekken gratis festivals georganiseerd waar bekende artiesten optreden. Een overzicht van de grote feesten én de artiesten die er optreden tijdens Bevrijdingsdag.

Noord

Bevrijdingsfestival Fryslân - Leeuwarden

  • Wie: Chef'Special, Ronnie Flex & Deuxperience Band
  • Waar: Binnenstad Leeuwarden
  • Wanneer: 13.00 tot 00.00 uur

Bevrijdingsfestival Groningen

  • Wie: Triggerfinger, Ronnie Flex & Deuxperience Band, De Likt
  • Waar: Stadspark, Groningen
  • Wanneer: 12.00 tot 23.30 uur

Bevrijdingsfestival Flevoland - Almere

  • Wie: Jack Parow, Ronnie Flex & Deuxperience Band, Douwe Bob
  • Waar: Binnenstad Almere
  • Wanneer: 13.00 tot 00.00 uur

Bevrijdingsfestival Alkmaar

  • Wie: Lange Frans met Horizon Allstars, Ann May, Sunfire
  • Waar: Alkmaarderhout, Alkmaar
  • Wanneer: 12.30 tot 20.15 uur

Bevrijdingsfestival Drenthe - Assen

  • Wie: Jett Rebel, Lucas Hamming, Ronnie Flex & Deuxperience Band, Mooi Wark
  • Waar: Festivalterrein Baggelhuizen, Assen
  • Wanneer: 12.00 tot 23.45 uur

Oost

Bevrijdingsfestival Overijssel - Zwolle

  • Wie: Fedde Le Grand, Chef'Special, Wulf
  • Waar: Park de Wezenlanden, Zwolle
  • Wanneer: 11.00 tot 23.30 uur

Bevrijdingsdag Enschede

  • Wie: Bizzey, Kris Kross Amsterdam, The Partysquad
  • Waar: Universiteit Twente, Enschede
  • Wanneer: 12.00 tot 00.00 uur

Midden

Bevrijdingsfestival Wageningen

  • Wie: Ronnie Flex & Deuxperience Band, Nielson, Kraantje Pappie
  • Waar: Binnenstad Wageningen
  • Wanneer: 12.00 tot 00.00 uur

Bevrijdingsfestival Utrecht

  • Wie: Fedde Le Grand, Roxeanne Hazes, DeWolff
  • Waar: Park Transwijk, Utrecht
  • Wanneer: 12.00 tot 23.00 uur

Flow Freedom Arnhem

  • Wie: Benny Rodrigues, Charlotte Schwartz, Daniel Williamsen
  • Waar: Park Sonsbeek, Arnhem
  • Wanneer: 12.00 tot 00.00 uur

Zuid 

Bevrijdingsfestival Brabant - Den Bosch

  • Wie: Jacqueline Govaert, Psyso, My Baby, Kim Janssen
  • Waar: Pettelaarse Schans, Den Bosch
  • Wanneer: 12.00 tot 23.30 uur

Bevrijdingsfestival Limburg - Roermond

  • Wie: Alain Clark, DeWolff, My Baby, Jack Parow
  • Waar: Binnenstad Roermond
  • Wanneer: 12.00 tot 00.00 uur

Bevrijdingsfestival Zeeland - Vlissingen

  • Wie: Broederliefde, Anbu, Fedde Le Grand, The Kik
  • Waar: Binnenstad Vlissingen
  • Wanneer: 13.00 tot 00.00 uur

Bevrijdingsfestival Heerlen

  • Wie: The Brahms, Donnie, Komodo
  • Waar: Pancratiusplein Zuid, Heerlen
  • Wanneer: 14.00 tot 00.00 uur

West

Bevrijdingsfestival Zuid-Holland - Rotterdam

  • Wie: Gallowstreet, Kuenta i Tambu, Fedde Le Grand
  • Waar: Het Park (bij Euromast), Rotterdam
  • Wanneer: 13.00 tot 23.00 uur

Bevrijdingsfestival Den Haag

  • Wie: Fedde Le Grand, Candy Dulfer, Rondé, Di-rect
  • Waar: Malieveld, Den Haag
  • Wanneer: 13.00 tot 23.00 uur

Bevrijdingspop Haarlem

  • Wie: Alain Clark, Rico & Sticks, Jacqueline Govaert, Gallowstreet
  • Waar: Haarlemmerhout, Haarlem
  • Wanneer: 12.00 tot 23.30 uur

Bevrijdingsdag Amsterdam - Het Vrije Westen

  • Wie: My Baby, Moss, Haevn, Koffie
  • Waar: Westerpark, Amsterdam
  • Wanneer: 11.00 tot 23.00 uur

Bevrijdingsfestival Zoetermeer

  • Wie: Jett Rebel, Diggy Dex, Douwe Bob, Kenny B
  • Waar: Markt, Zoetermeer
  • Wanneer: 18.30 tot 00.00 uur (artiesten verzorgen het avondprogramma, overdag staan er andere activiteiten op het programma)

Alphens Bevrijdingsfestival

  • Wie: Glennis Grace, The Partysquad
  • Waar: Rijnplein, Alphen aan den Rijn
  • Wanneer: 16.00 tot 23.00 uur