Gepubliceerd: 
Laatste update: 
26 juli 2012 09:55
26 juli 2012 10:04

'Ziekenhuis Eindhoven wil toparts ontslaan'

AMSTERDAM - Het Catharina Ziekenhuis in Eindhoven wil twee internisten ontslaan, onder wie een vooraanstaand arts en internist-opleider.

Foto:  ANP

Dat meldt het Eindhovens Dagblad donderdag na gesproken te hebben met de raad van bestuur van het ziekenhuis.

Een van de twee is Bert Bravenboer, die volgens de krant een grote naam heeft opgebouwd binnen de wetenschappelijke wereld en bij interne beoordelingen van het ziekenhuis al jarenlang de hoogste score haalt.

Hij ligt sinds 2009 met zijn collega's overhoop, nadat hij had geklaagd had over fouten van de collega-internist die nu ook moet vertrekken.

Sinds de klacht van Bravenboer zouden er voortdurende spanningen zijn tussen de artsen van het maatschap van internisten. Verscherpt toezicht op de groep artsen en een verbeterplan door een externe adviseur bleken niet te helpen. Daarom wil de raad van bestuur dat de twee vertrekken.

Het ziekenhuis was donderdag niet direct bereikbaar voor een reactie.

Door: Novum
  • Deel:

Lees meer over

Eerdere berichten

Eerder

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties