Meer uitstel voor laatste lancering Discovery

Laatste update:  30 oktober 2010 17:08 info

CAPE CANAVERAL - De laatste lancering van de spaceshuttle Discovery is wederom uitgesteld. Het ruimteveer gaat nu pas woensdag op weg naar het Internationale Ruimtestation ISS.

Foto:  ANP

Dat heeft de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA vrijdag bekendgemaakt.

De Discovery zou eigenlijk maandagmiddag (lokale tijd) vertrekken, maar dat werd 24 uur uitgesteld toen NASA bij een van de motoren een lekkage ontdekte. Nu blijkt nog een extra dag nodig te zijn voor de reparatie.

De missie wordt de laatste geplande reis van de Discovery. Na 26 jaar haalt de NASA het beroemde ruimteveer uit de vaart.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Eerder

Zonne-energievliegtuig

De Solar Impulse, het eerste vliegtuig ter wereld op zonne-energie, is donderdagochtend van Zwitserland naar Marokko vertrokken.

Bekijk video

Zonsverduistering

In sommige delen van de wereld was gisteren een zonsverduistering te zien. De verduistering was niet totaal. De maan liet nog een ring van de zon over.

Bekijk video