Toekomstige IT’er geen behoefte aan Het Nieuwe Werken

Laatste update:  19 april 2012 14:28 info

AMSTERDAM – Hoewel IT in relatie tot Het Nieuwe Werken (HNW) regelmatig ter sprake komt, geven toekomstige IT’ers aan hier zelf weinig behoefte aan te hebben.

Foto:  Getty Images

Zo werkt maar liefst 42,5 procent van de IT-studenten het liefst op kantoor met een flexibele plek en 41 procent wil zelfs een vaste plek op kantoor. Dit blijkt uit onderzoek van IT-detacheerder neomax onder 940 IT-studenten op MBO- en HBO-niveau. 

Slechts 16 procent werkt het liefst thuis of in een openbare ruimte. Bijna 64 procent van de toekomstige IT’ers wil in zijn baan wel enige flexibiliteit in de werktijden, dus soms wat eerder of later beginnen. Slechts 16 procent wenst een baan van 9 tot 5.

Werkweek van 40 uur

Van de respondenten geeft maar liefst 36 procent aan dat de ideale werkweek bestaat uit 40 of meer uur. Toch is de groep IT-studenten die idealiter 36 uur per week werkt niet veel kleiner; 35 procent geeft aan dat dit de ideale werkweek is.

 

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Wijn El Bulli te koop

Wijnen uit Spaans toprestaurant moeten 1,2 miljoen euro opleveren

Lees verder op NUzakelijk.nl

Toyota´s boze droom

Chinezen kopen steeds minder Japanse auto´s door ruzie over een paar eilandjes

Lees verder op NUzakelijk.nl