Nieuwe baan blijft populair werkvoornemen

Laatste update:  4 januari 2012 16:47 info

AMSTERDAM - Veel Nederlanders nemen zich voor om in 2012 een nieuwe baan te vinden. Dit blijkt uit een recente poll van Monsterboard.nl onder ruim 300 respondenten.

Foto:  ANP2

Tweederde van de respondenten kijkt het komende jaar uit naar een nieuwe werkgever. Een hoger salaris staat op de tweede plaats van goede werkvoornemens. Het volgen van een studie en promotie maken zijn minder populair.

Veel werkzoekenden verlangen naar een andere werkplek of een carrièreswitch. Met 66 procent is een nieuwe baan zoeken het meest populaire werkvoornemen voor 2012. Dit was vorig jaar ook de meest gewilde keus (70 procent).

Van de ondervraagden wil 18 procent een salarisverhoging en 8 procent heeft het voornemen om (weer) te gaan studeren. Met 3 procent is promotie maken het minst populaire werkvoornemen. 4 procent van de respondenten heeft helemaal geen goede voornemens met betrekking tot hun carrière.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Ondernemersblog

'Ieder is verantwoordelijk voor zijn eigen inspiratie. Tijd om wakker te worden!'

Lees verder op NUzakelijk.nl

JetBlue

JetBlue weigerde meisje van anderhalf jaar op vlucht omdat ze op verdachtenlijst zou staan.

Lees verder op NUzakelijk.nl