'Advocaten jatten befjes'

Laatste update:  4 maart 2010 13:07 info

AMSTERDAM – De rechtbank in Haarlem stopt per 1 mei 2010 met het verstrekken van befjes aan advocaten. De reden: er zouden er te veel verdwijnen.

Foto:  ANP

Dat meldt het Juridisch Dagblad donderdag.

De afgelopen twaalf maanden verdwenen er volgens een woordvoerder van het juridische instituut maar liefst 135 befjes, de gesteven witlinnen strook die onderdeel is van de toga. 

De kosten hiervan bedragen bijna 15 euro per stuk en om die reden is gekozen de items niet langer te verstrekken. Het financiële plaatje staat volgens de rechtbank immers niet langer meer in verhouding tot het doel dat het dient. “Namelijk, het bieden van service”, aldus een woordvoerder.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

Samen met

Ondernemersblog

'Dat het failliet gaan van een onderneming kan leiden tot de dood van ondernemers had ik niet verwacht.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Het ziet er helemaal niet zo slecht uit voor het beleggingsjaar 2012.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Duivelse derivaten

 'Derivaten zijn gevaarlijk en een belangrijke veroorzaker van de ontwrichte financiële wereld.'

Lees meer