Naaktfoto's kijkende bankier mag baan houden

Laatste update:  5 februari 2010 18:54 info

AMSTERDAM – De Australische bankier die deze week betrapt werd op het bekijken van naaktfoto’s op zijn computer, mag zijn baan houden. Dat meldt Bloomberg.

De man, in dienst van de bank Macquarie in Sydney, figureerde als achtergrond in een televisie-item over rente op het Australische 7 News. De bankier opende intussen meerdere foto’s van halfnaakte vrouwen op zijn computer.

De bank heeft een intern onderzoek naar de kwestie afgerond, zo stelt een woordvoerster van het concern tegenover het persbureau. Macquarie en de werknemer bieden hun verontschuldigingen aan voor ongemak dat ze veroorzaakt hebben.

Petitie

Het onderwerp van de pikante foto’s, het Australische topmodel Miranda Kerr, heeft aangeboden een petitie te ondertekenen, die de bankier moest helpen zijn baan te houden.

Het gewraakte filmpje ging de hele wereld over en is op videoplatform YouTube bijna een miljoen keer bekeken.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

Samen met

Ondernemersblog

'Dat het failliet gaan van een onderneming kan leiden tot de dood van ondernemers had ik niet verwacht.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Het ziet er helemaal niet zo slecht uit voor het beleggingsjaar 2012.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Duivelse derivaten

 'Derivaten zijn gevaarlijk en een belangrijke veroorzaker van de ontwrichte financiële wereld.'

Lees meer