Nieuwe hardlooptechniek moet vrouw in balans brengen

Laatste update:  24 september 2009 18:37 info

AMSTERDAM – Een nieuw soort hardlooptraining moet niet alleen het lichaam terug in vorm brengen, maar ook de geest. Vooral vrouwen zouden baat hebben bij de clinic.

Foto:  Gezondheidsnet

"Om allerlei redenen denken veel vrouwen dat ze niet kunnen lopen", vertelt initiatiefneemster Laura Gerritsen aan Hoog en Laag. “Juist die vrouwen willen we in beweging brengen.”

De vrouwenclinic onderscheidt zich van andere hardlooptrainingen doordat het fysieke gedeelte niet losgekoppeld wordt van het mentale deel. “Ik leer mensen goed naar zichzelf te luisteren, waardoor er een goede balans ontstaat", aldus de bewegingsdeskundige.

Laagdrempelig

Bang dat het moeilijk of zwaar zal zijn hoeven deelnemers volgens Gerritsen niet te zijn. “Met deze clinics bieden we een veilige, laagdrempelige mogelijkheid om te beginnen met hardlopen. In een ontspannen sfeer wordt de conditie opgebouwd, zonder te moeten presteren of concurreren”, zo verzekert ze. “De techniek die ik aanleer is erop gericht dat vrouwen door fysieke inspanning tot ontspanning komen.”

Op 5 oktober wordt gestart met hardlooptrainingen speciaal voor vrouwen. Wat de 30-weken durende cursus kost, is niet bekend.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

Samen met

Ondernemersblog

'Dat het failliet gaan van een onderneming kan leiden tot de dood van ondernemers had ik niet verwacht.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Het ziet er helemaal niet zo slecht uit voor het beleggingsjaar 2012.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Duivelse derivaten

 'Derivaten zijn gevaarlijk en een belangrijke veroorzaker van de ontwrichte financiële wereld.'

Lees meer