Schoonheidssalons voor kinderen openen massaal in New York

Laatste update:  2 december 2011 11:26 info

AMSTERDAM – In New York openen steeds meer schoonheidssalons speciaal gericht op kinderen.

Foto:  Wenn.com

Kinderen, voor het grootste gedeelte afkomstig uit welgestelde families, kunnen bij de schoonheidssalons terecht voor een gezichtsbehandeling, een manicure en een pedicure. Ook staan visagisten klaar om de kinderen te voorzien van make-up, zo meldt Refinery 29.

De salon ‘Drybar’ kreeg onlangs veel kritiek. Kinderen kunnen hier hun wenkbrauwen laten epilieren en de bikinilijn laten waxen. Ook biedt de salon de chemische behandeling Brazilian Blowout aan. Een techniek die veel kappers in Amerika weigeren uit te voeren, vanwege de gezondheidsproblemen die op kunnen treden na de behandeling.

Bekende sterren als Jessica Alba en Gwen Stefani zijn al gesignaleerd in een schoonheidssalon voor kinderen om de nagels van hun kroost te laten verzorgen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Werk&Privé

Organisaties hanteren geen beleid flexibel werken

 In samenwerking

Make-uptrends

Styletoday zet alle make-uptrends voor komend voorjaar op een rij.

Lees artikel

Haartrends

Styletoday zet alle haartrends voor lente/zomer op een rij.

Lees artikel
Banner NUjournaal Entertainment

Tassentrends

Qua tassen zijn deze zomer de picknickmanden, tassen met polsband en rugzakken hot.

Lees artikel op Styletoday 

Jaren '20

Invloeden uit de jaren '20 domineerden dit seizoen de catwalk.

Lees artikel op Styletoday 

Naakte modellen

Hoedenontwerpster Robyn Coles gaf dinsdag een bijzondere show tijdens de Fashion Week in Londen. Ze liet haar modellen naakt over de catwalk lopen

Bekijk video