Overzicht: Oefenduels Eredivisieclubs in voorbereiding

De eerste Eredivisieclubs zijn inmiddels begonnen met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Een overzicht per club van alle oefenwedstrijden.

ADO Den Haag
1 juli: LVV Lugdunum (6-0 zege)
5 juli: Scheveningen (7-0 zege)
8 juli: RKSV Halsteren (2-4 zege)
10 juli: Serooskerke (0-7 zege)
12 juli: Bruse Boys (1-13 zege)
14 juli: Zeeuws Elftal (1-3 zege)
18 juli: MVV Maastricht (1-0 zege)
22 juli: De Graafschap (1-0 zege)
29 juli: Beijing Enterprices (2-1 zege)
5 aug: Excelsior (1-0 zege)

Ajax
8 juli: Werder Bremen (gestaakt bij 2-1 achterstand)
11 juli: Rijnsburgse Boys (afgelast)
15 juli: Racing Genk (3-3)
15 juli: PAOK Saloniki (4-2 zege)
18 juli: Olympique Lyon (0-2 nederlaag)
28 juli: Hull City (3-3)
5 aug: Sparta Rotterdam (3-1 zege)

AZ
1 juli: Regioselectie (7-1 zege)
6 juli: Oleksandria (3-1 zege)
7 juli: Polderse Selectie (3-2 zege)
12 juli: Olympiakos (0-2 nederlaag)
15 juli: Club Brugge (1-3 zege)
29 juli: Team VVCS (3-0 zege)
29 juli: SC Cambuur (4-0 zege)

Excelsior
8 juli: TOGB (0-3 zege)
11 juli: SV Heinenoord (0-1 zege) 
15 juli: XerxesDZB (1-3 zege) 
22 juli: Go Ahead Eagles (0-2 zege) 
29 juli: NAC Breda (0-1 nederlaag) 
2 aug: RKC Waalwijk (2-1 zege)
5 aug: ADO Den Haag (1-0 verlies)

Feyenoord
8 juli: FC Lisse (0-5 zege)
15 juli: SDC Putten (1-10 zege)
22 juli: SC Freiburg (1-0 nederlaag)
29 juli: Real Sociedad (1-0 zege)
30 juli: FC Den Bosch (3-0 zege)
6 augustus: De Graafschap (2-3 nederlaag)

FC Groningen
5 juli: RWE Eemsmond (0-16 zege)
7 juli: vv Winsum (0-7 zege)
9 juli: vv Annen (0-10 zege)
15 juli: SV Rödinghausen (3-3) 
19 juli: VfL Bochum (afgelast)
22 juli: Granada CF (2-2)
29 juli: FC Emmen (4-3 zege)

sc Heerenveen
28 juni: Regioteam Súdwest Fryslân (0-5 zege)
4 juli: v.v. Buitenpost (1-16 zege)
8 juli: FC Nordsjaelland (3-2 zege)
15 juli: NEC (2-2)
18 juli: FC Volendam (3-1 zege)
22 juli: Gençlerbirligi (1-0 zege)
30 juli: Trabzonspor (0-0)

Heracles Almelo
8 juli: Almelose selectie (1-17 zege)
15 juli: SVZW (1-7 zege)
21 juli: Viktoria Köln (2-0 nederlaag)
25 juli: Granada CF (1-3 nederlaag)
28 juli: De Graafschap (4-1 zege)

NAC Breda
1 juli: Zundertse selectie (0-4 zege)
5 juli: v.v. SAB (0-8 zege)
8 juli: Madese Boys (0-7 zege)
15 juli, FC Volendam (2-1 zege)
18 juli: Genclerbirlgi SK (2-2)
22 juli: RKC Waalwijk (2-1 zege)
29 juli: Excelsior (1-0 zege)
5 aug: Almere City FC (3-1 zege)

PEC Zwolle
1 juli: SC Genemuiden (0-3 zege)
4 juli: HZVV Hoogeveen (0-3 zege)
8 juli: SV Dalfsen (0-8 zege) 
11 juli: VVOG (0-0)
14 juli: FC Emmen (3-0 zege)
18 juli: Almere City (3-0 zege)
28 juli: FC Volendam (2-2)

PSV
8 juli: RKC Waalwijk (0-2 zege)
12 juli: FC Sion (0-1 zege)
16 juli: AS Monaco (0-0)
18 juli: Grasshopper (3-1 nederlaag)
29 juli: De Treffers (4-0 zege)
6 aug, 15.00 uur: FC Augsburg (Augsburg, Duitsland)

Roda JC
8 juli: RKTSV (0-14 zege)
12 juli: Groene Ster (1-3 zege)
15 juli: AS Eupen (5-0 nederlaag)
22 juli, FC Eindhoven (2-3 zege)
29 juli: Lierse SK (0-1 zege)
5 aug: Standard Luik (1-0 verlies)

Sparta Rotterdam
6 juli, SSS (1-8 zege)
8 juli: PPSC (1-22 zege)
11 juli: V.O.C. (6-0 zege) 
15 juli: VV Goes (0-10 zege)
19 juli: Club Brugge (1-1)
21 juli: SC Cambuur (0-1 zege)
25 juli: Hamburger SV (1-1)
5 aug: Jong Ajax (3-1 nederlaag)

FC Twente
1 juli: GFC Goor (8-0 zege)
4 juli: FC Nordsjaelland (1-1)
6 juli  SV Meppen (0-3 nederlaag)
8 juli: Stranraer FC (5-0 zege)
15 juli: Hannover 96 (0-0)
19 juli: Everton (3-0 nederlaag)
28 juli: Bristol City (2-0 nederlaag)
2 aug: Espanyol (0-0)
5 aug: FSV Mainz 05 (0-2 nederlaag)
7 aug: FC Utrecht (2-0 nederlaag)

FC Utrecht
28 juni: Jodan Boys (3-2 zege)
2 juli: Rubin Kazan (1-1)
5 juli: FC UFA (0-1 nederlaag)
8 juli: FK Qabala (0-1 nederlaag)
15 juli: SV Meppen (1-1)
7 aug: FC Twente (2-0 zege)

Vitesse
1 juli: Oleksandria (0-2 nederlaag)
8 juli: KV Oostende (1-1)
15 juli, Basaksehir (1-1)
21 juli: Sparta Praag (1-1)
25 juli: FC Emmen (1-2 zege)
29 juli: Reading (2-3 zege)

VVV-Venlo
1 juli: DEV Arcen (0-20 zege)
8 juli: HBSV (0-7 zege)
12 juli: PAOK Saloniki (0-1 nederlaag)
15 juli, VELO (0-8 zege)
22 juli: IVO (13-0 zege)
27 juli: Real Sociedad (2-0 zege)
5 aug: NEC (1-1)

Willem II
1 juli: RKDSV (1-9 zege)
5 juli: Uno Amino (0-7 zege)
8 juli: KV Kortrijk (2-0 zege)
12 juli: KRC Genk (4-0 nederlaag)
19 juli: FC Eindhoven (1-1)
22 juli: Zeeuwse selectie (0-3 zege)

Lees meer over:
Tip de redactie