Voetbal

Overzicht: Selecties EK 2016

Het EK gaat op 10 juni van start met de wedstrijd Frankrijk-Roemenië in het Stade de France in Parijs. Alle 24 landen hebben hun hun 23-koppige EK-selectie inmiddels bekendgemaakt. Een overzicht:

Groep A

Frankrijk: 

Doel: Hugo Lloris (Tottenham Hotspur), Steve Mandanda (Olympique Marseille) en Benoit Costil (Stade Rennes)
Verdediging: Bacary Sagna (Manchester City), Christophe Jallet (Olympique Lyon), Patrice Evra (Juventus), Laurent Koscielny (Arsenal), Eliaquim Mangala (Manchester City), Samuel Umtiti (Olympique Lyon), Lucas Digne (AS Roma), Adil Rami (Sevilla)
Middenveld: N’Golo Kanté (Leicester City), Blaise Matuidi (Paris Saint-Germain), Paul Pogba (Juventus), Yohan Cabaye (Crystal Palace), Moussa Sissoko (Newcastle United), Morgan Schneiderlin (Manchester United)
Aanval: Antoine Griezmann (Atletico Madrid), André-Pierre Gignac (Tigres), Anthony Martial (Manchester United), Dimitri Payet (West Ham United), Kingsley Coman (Bayern München), Olivier Giroud (Arsenal)

Roemenië: 

Doel: Ciprian Tatarusanu (Fiorentina), Costel Pantilimon (Watford), Silviu Lung (Astra Giurgiu)
Verdediging: Cristian Sapunaru (Pandurii Targu Jiu), Alexandru Matel (Dinamo Zagreb), Vlad Chiriches (Napoli), Valerica Gaman (Astra Giurgiu), Cosmin Moti (Ludogorets), Dragos Grigore (Al-Sailiya), Razvan Raţ (Rayo Vallecano), Steliano Filip (Dinamo Boekarest)
Middenveld: Mihai Pintilii (Steaua Boekarest), Ovidiu Hoban (Hapoel Beer Sheva), Andrei Prepelita (Ludogorets), Adrian Popa (Steaua Boekarest), Gabriel Torje (Osmanlispor), Alexandru Chipciu (Steaua Boekarest), Nicolae Stanciu (Steaua Boekarest), Lucian Sanmartean (Al-Ittihad)
Aanval: Claudiu Keserü (Ludogorets), Bogdan Stancu (Gençlerbirligi), Florin Andone (Cordoba), Denis Alibec (Astra Giurgiu)

Albanië: 

Doel: Etrit Berisha (Lazio), Alban Hoxha (Partizani), Orges Shehi (Skënderbeu)
Verdediging: Lorik Cana (FC Nantes), Arlind Ajeti (Frosinone), Mërgim Mavraj (1. FC Köln), Elseid Hysaj (Napoli), Ansi Agolli (Qarabag), Frederic Veseli (Lugano), Naser Aliji (FC Basel)
Middenveld: Ledjan Memushaj (Pescara), Ergys Kace (PAOK Saloniki), Andi Lila (Giannina), Migjen Basha (Como), Odise Roshi (HNK Rijeka), Burim Kukeli (FC Zürich), Ermir Lenjani (FC Nantes), Taulant Xhaka (FC Basel), Armir Abrashi (SC Freiburg)
Aanval: Bekim Balaj (HNK Rijeka), Sokol Cikalleshi (Medipol Baksasehir), Armando Sadiku (FC Vaduz), Shkëlzen Gashi (Colorado Rapids)

Zwitserland:

Doel: Roman Bürki (Borussia Dortmund), Marwin Hitz (FC Augsburg), Yann Sommer (Borussia Mönchengladbach)
Verdediging: Johan Djourou (Hamburger SV), Nicol Elvedi (Borussia Mönchengladbach), Michael Lang (FC Basel), Stephan Lichtsteiner (Juventus), François Moubandje (Toulouse), Ricardo Rodriguez (VfL Wolfsburg), Fabian Schär (Hoffenheim), Steve Von Bergen (Young Boys)
Middenveld: Valon Behrami (Watford), Blerim Dzemaili (Genoa), Gelson Fernandes (Stade Rennes), Fabian Frei (FSV Mainz), Xherdan Shaqiri (Stoke City), Granit Xhaka (Arsenal), Denis Zakaria (Young Boys)
Aanval: Breel Embolo (FC Basel), Haris Seferovic (Eintracht Frankfurt), Eren Derdiyok (Kasimpasa), Shani Tarashaj (Grasshoppers), Admir Mehmedi (Bayer Leverkusen)

Groep B

Engeland:

Doel: Joe Hart (Manchester City), Fraser Forster (Southampton), Tom Heaton (Burnley)
Verdediging: Nathaniel Clyne (Liverpool), Kyle Walker (Tottenham Hotspur), Danny Rose (Tottenham Hotspur), Ryan Bertrand (Southampton), Chris Smalling (Manchester United), John Stones (Everton), Gary Cahill (Chelsea)
Middenveld: Dele Alli (Tottenham Hotspur), Ross Barkley (Everton), Eric Dier (Tottenham Hotspur), Jordan Henderson (Liverpool), James Milner (Liverpool), Adam Lallana (Liverpool), Raheem Sterling (Manchester City), Jack Wilshere (Arsenal)
Aanval: Wayne Rooney (Manchester United), Harry Kane (Tottenham Hotspur), Jamie Vardy (Leicester City), Marcus Rashford (Manchester United), Daniel Sturridge (Liverpool)

Rusland: 

Doel: Igor Akinfeev (CSKA Moskou), Guilherme (Lokomotiv Moskou), Yuri Lodygin (Zenit Sint-Petersburg)
Verdediging: Alexei Berezutsky (CSKA Moskou), Vasily Berezutsky (CSKA Moskou), Sergei Ignashevich (CSKA Moskou), Dmitry Kombarov (Spartak Moskou), Roman Neustädter (Schalke 04), Georgy Shchennikov (CSKA Moskou), Roman Shishkin (Lokomotiv Moskou), Igor Smolnikov (Zenit Sint-Petersburg)
Middenveld: Dmitri Torbinski (FC Krasnodar), Denis Glushakov (Spartak Moskou), Alexander Golovin (CSKA Moskou), Oleg Ivanov (Terek Grozny), Pavel Mamaev (FK Krasnodar), Alexander Samedov (Lokomotiv Moskou), Oleg Shatov (Zenit Sint-Petersburg), Roman Shirokov (CSKA Moskou), Artur Yusupov (Zenit Sint-Petersburg)
Aanval: Artyom Dzyuba (Zenit Sint-Petersburg), Alexander Kokorin (Zenit Sint-Petersburg), Fyodor Smolov (FK Krasnodar).

Wales:

Doel: Wayne Hennessey (Crystal Palace), Danny Ward (Liverpool), Owain Fon Williams (Inverness)
Verdediging: Ben Davies (Tottenham Hotspur), Neil Taylor (Swansea City), Chris Gunter (Reading), Ashley Williams (Swansea City), James Chester (West Bromwich Albion), Ashley Richards (Fulham), James Collins (West Ham United)
Middenveld: Aaron Ramsey (Arsenal), Joe Ledley (Crystal Palace), David Vaughan (Nottingham Forest), Joe Allen (Liverpool), Jonathan Williams (Crystal Palace), George Williams (Fulham), Andy King (Leicester City), Dave Edwards (Wolverhampton Wanderers).
Aanval: Hal Robson-Kanu (Reading), Sam Vokes (Burnley), Simon Church (Nottingham Forest), Gareth Bale (Real Madrid), David Cotterill (Birmingham City)

Slowakije: 

Doel: Matus Kozacik (Viktoria Pilsen), Jan Mucha (Slovan Bratislava), Jan Novota (Rapid Wien)
Verdediging: Peter Pekarik (Hertha BSC), Milan Skriniar (Sampdoria), Martin Skrtel (Liverpool), Norbert Gyoember (AS Roma), Jan Durica (Lokomotiv Moskou), Kornel Salata (Slovan Bratislava), Tomas Hubocan (Dinamo Moskou), Dusan Svento (1. FC Köln)
Middenveld: Viktor Pecovsky (MSK Zilina), Robert Mak (PAOK), Juraj Kucka (AC Milan), Patrik Hrosovsky (Viktoria Pilsen), Jan Gregus (Jablonec),  Marek Hamsik (Napoli), Ondrej Duda (Legia Warschau), Miroslav Stoch (Bursaspor), Vladimir Weiss (Al Gharafa)
Aanval: Michal Duris (Viktoria Pilsen), Adam Nemec (Willem II), Stanislav Sestak (Ferencvaros)

Groep C

Duitsland:

Doel: Manuel Neuer (Bayern München), Bernd Leno (Bayer Leverkusen), Marc-André Ter Stegen
Verdediging: Jerome Boateng (Bayern München), Emre Can (Liverpool), Jonas Hector (1. FC Köln), Benedikt Höwedes (Schalke 04), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Shkodran Mustafi (Valencia), Jonathan Tah (Bayer Leverkusen)
Middenveld: Julian Draxler (VfL Wolfsburg), Mario Götze (Bayern München), Sami Khedira (Juventus), Joshua Kimmich (Bayern München), Toni Kroos (Real Madrid), Thomas Muller (Bayern München), Mesut Özil (Arsenal), Bastian Schweinsteiger (Manchester United), Julian Weigl (Borussia Dortmund)
Aanval:  Mario Gomez (Besiktas),  Lukas Podolski (Galatasaray), Leroy Sané (Schalke 04), André Schürrle (VfL Wolfsburg)

Oekraïne:

Doel: Andriy Pyatov (Shakhtar Donetsk), Denys Boyko (Besiktas), Mykyta Shevchenko (Zorya Luhansk)
Verdediging: Vyacheslav Shevchuk, Yaroslav Rakitskyi, Oleksandr Kucher, Bohdan Butko (allen Shakhtar Donetsk), Yevgen Khacheridi (Dinamo Kiev), Artem Fedetskyi (Dnipro Dnipropetrovsk)
Middenveld: Anatoliy Tymoshchuk (Kairat), Taras Stepanenko, Viktor Kovalenko (beiden Shakhtar Donetsk), Ruslan Rotan (Dnipro Dnipropetrovsk), Yevhen Konoplyanka (Sevilla), Sergiy Rybalka, Denys Garmash, Sergiy Sydorchuk, Andriy Yarmolenko (allen Dinamo Kiev), Oleksandr Karavayev (Zorya Luhansk), Oleksandr Zinchenko (Ufa)
Aanval: Roman Zozulya (Dnipro Dnipropetrovsk), Pylyp Budkivskyi (Zorya Luhansk), Yevhen Seleznyov (Shakhtar Donetsk).

Polen:

Doel: Artur Boruc (Bournemouth), Lukasz Fabianski (Swansea City), Wojciech Szczesny (AS Roma).
Verdediging: Thiago Cionek (Palermo), Kamil Glik (Torino), Artur Jedrzejczyk (Legia Warschau), Michal Pazdan (Legia Warschau), Lukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Bartosz Salamon (Cagliari), Jakub Wawrzyniak (Lechia Gdansk).
Middenveld: Jakub Blaszczykowski (Fiorentina), Kamil Grosicki (Rennes), Tomasz Jodlowiec (Legia Warschau), Bartosz Kapustka (Cracovia), Grzegorz Krychowiak (Sevilla), Karol Linetty (Lech Poznan), Krzysztof Maczynski (Wisla Krakau), Slawomir Peszko (Lechia Gdansk), Filip Starzynski (Zaglebie Lubin), Piotr Zielinski (Empoli)
Aanval: Robert Lewandowski (Bayern München), Arek Milik (Ajax), Mariusz Stepinski (Ruch Chorzow).

Noord-Ierland:

Doel: Roy Carroll (Notts County), Michael McGovern (Hamilton), Alan McManus (St Johnstone)
Verdediging: Craig Cathcart (Watford), Jonny Evans (West Bromwich Albion), Gareth McAuley (West Bromwich Albion), Luke McCullough (Doncaster), Conor McLaughlin (Fleetwood), Aaron Hughes (Melbourne City), Lee Hodson (MK Dons), Chris Baird (Derby County), Paddy McNair (Manchester United)
Middenveld: Steven Davis (Southampton), Oliver Norwood (Reading), Corry Evans (Blackburn Rovers), Jamie Ward (Nottingham Forest), Stuart Dallas (Leeds United), Niall McGinn (Aberdeen), Shane Ferguson (Millwall)
Aanval: Will Grigg (Wigan Athletic), Kyle Lafferty (Birmingham City), Conor Washington (Queens Park Rangers), Josh Magennis (Kilmarnock) 

Groep D

Spanje:

Doel: Iker Casillas (FC Porto), David De Gea (Manchester United), Sergio Rico (Sevilla)
Verdediging: Gerard Piqué (FC Barcelona), Hector Bellerin (Arsenal), Jordi Alba (FC Barcelona), Marc Bartra (FC Barcelona), Cesar Azpilicueta (Chelsea), Mikel San José (Athletic de Bibao), Sergio Ramos (Real Madrid), Juanfran (Atletico Madrid)
Middenveld: Bruno Soriano (Villarreal), Sergio Busquets (FC Barcelona), Thiago (Bayern München), Andrés Iniesta (FC Barcelona), David Silva (Manchester City), Pedro (Chelsea), Cesc Fabregas (Chelsea), Koke (Atletico Madrid)
Aanval: Aritz Aduriz (Athletic de Bilbao), Nolito (Celta de Vigo), Alvaro Morata (Juventus), Lucas Vazquez (Real Madrid)

Tsjechië:

Doel: Petr Cech (Arsenal), Tomas Vaclik (FC Basel), Tomas Koubek (Sparta Praag)
Verdediging: Pavel Kaderabek (Hoffenheim), Theodor Gebre Selassie (Werder Bremen), Tomas Sivok (Bursaspor), Michal Kadlec (Fenerbahçe), Roman Hubnik (Viktoria Pilsen), David Limbersky (Viktoria Pilsen), Daniel Pudil (Sheffield Wednesday), Marek Suchy (FC Basel).
Middenveld: Vladimir Darida (Hertha BSC), Jaroslav Plasil (Girondins Bordeaux), David Pavelka (Kasimpasa), Jiri Skalak (Brighton & Hove Albion), Ladislav Krejci (Sparta Praag), Borek Dockal (Sparta Praag) Josef Sural (Sparta Praag), Tomas Rosicky (Arsenal), Daniel Kolar (Viktoria Pilsen)
Aanval: Tomas Necid (Bursaspor), David Lafata (Sparta Praag), Milan Skoda (Slavia Praag).

Kroatië: 

Doel: Danijel Subacic (AS Monaco), Lovre Kalinic (Hajduk Split), Ivan Vargic (HNK Rijeka)
Verdediging: Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen), Darijo Srna (Shakhtar Donetsk), Sime Vrsaljko (Sassuolo), Gordon Schildenfeld (Dinamo Zagreb), Vedran Corluka (Lokomotiv Moskou), Domagoj Vida (Dinamo Kiev), Ivan Strinic (Napoli)
Middenveld: Mateo Kovacic (Real Madrid), Luka Modric (Real Madrid), Marcelo Brozovic (Internazionale), Ivan Rakitic (FC Barcelona), Milan Badelj (Fiorentina), Marko Rog (Dinamo Zagreb), Ante Coric (Dinamo Zagreb), Ivan Perisic (Internazionale)
Aanval: Marko Pjaca (Dinamo Zagreb), Mario Mandzukic (Juventus), Nikola Kalinic (Fiorentina), Duje Cop (Malaga), Andrej Kramaric (Hoffenheim)

Turkije:

Doel: Harun Tekin (Bursaspor), Onur Kivrak (Trabzonspor), Volkan Babacan (İstanbul Basaksehir)
Verdediging: Gökhan Gönül (Fenerbahçe), Şener Özbayrakli (Fenerbahçe), Ahmet Çalik (Gençlerbirligi), Hakan Balta (Galatasaray), Mehmet Topal (Fenerbahçe), Semih Kaya (Galatasaray), Caner Erkin (Fenerbahçe), İsmail Köybasi (Besiktas)
Middenveld: Emre Mor (Nordsjaelland), Volkan Sen (Fenerbahçe), Hakan Calhanoglu (Bayer Leverkusen), Nuri Sahin (Borussia Dortmund), Oguzhan Özyakup (Besiktas), Ozan Tufan (Fenerbahçe), Selçuk İnan (Galatasaray), Arda Turan (Barcelona), Olcay Şahan (Besiktas)
Aanval: Burak Yilmaz (Beijing Guoan), Cenk Tosun (Besiktas), Yunus Malli (Mainz)

Groep E

België:

Doel: Thibaut Courtois (Chelsea), Simon Mignolet (Liverpool), Jean-François Gillet (KV Mechelen)
Verdediging: Jan Vertonghen (Tottenham Hotspur), Toby Alderweireld (Tottenham Hotspur), Christian Kabasele (Racing Genk), Thomas Vermaelen (FC Barcelona), Jason Denayer (Galatasaray), Jordan Lukaku (Oostende), Laurent Ciman (Montreal Impact), Thomas Meunier (Club Brugge)
Middenveld: Kevin De Bruyne (Manchester City), Radja Nainggolan (AS Roma), Moussa Dembélé (Tottenham Hotspur), Axel Witsel (Zenit Sint-Petersburg), Marouane Fellaini (Manchester United)
Aanval: Dries Mertens (Napoli), Eden Hazard (Chelsea), Romelu Lukaku (Everton), Yannick Ferreira-Carrasco (Atletico Madrid), Divock Origi (Liverpool), Michy Batshuayi (Olympique Marseille), Christian Benteke (Liverpool)

Italie:

Doel: Gianluigi Buffon (Juventus), Federico Marchetti (Lazio), Salvatore Sirigu (Paris Saint-Germain)
Verdediging: Andrea Barzagli (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Leonardo Bonucci (Juventus), Angelo Ogbonna (West Ham United), Mattia De Sciglio (AC Milan), Matteo Darmian (Manchester United)
Middenveld: Antonio Candreva (Lazio), Marco Parolo (Lazio), Daniele De Rossi (AS Roma), Alessandro Florenzi (AS Roma), Thiago Motta (Paris Saint-Germain), Stefano Sturaro (Juventus), Emanuele Giaccherini (Bologna)
Aanval: Simone Zaza (Juventus), Graziano Pellè (Southampton), Ciro Immobile (Torino), Eder (Internazionale), Lorenzo Insigne (Napoli), Federico Bernardeschi (Fiorentina), Stephan El Shaarawy (AS Roma)

Ierland:

Doel: Shay Given (Stoke City), Darren Randolph (West Ham United), Keiren Westwood (Sheffield Wednesday)
Verdediging: Seamus Coleman (Everton), Cyrus Christie (Derby County), Ciaran Clark (Aston Villa), Richard Keogh (Derby County), John O'Shea (Sunderland), Shane Duffy (Blackburn Rovers), Stephen Ward (Burnley)
Middenveld: Aiden McGeady (Everton), James McClean (West Bromwich Albion), Glenn Whelan (Stoke City), James McCarthy (Everton), Jeff Hendrick (Derby County), David Meyler (Hull City), Stephen Quinn (Reading), Wes Hoolahan (Norwich City), Robbie Brady (Norwich City), Jonathan Walters (Stoke City)
Aanval: Robbie Keane (Los Angeles Galaxy), Shane Long (Southampton), Daryl Murphy (Ipswich Town)

Zweden:

Doel: Patrick Carlgren (AIK), Andreas Isaksson (Kasimpasa), Robin Olsen (FC Kopenhagen)
Verdediging: Ludwig Augustinsson (FC Kopenhagen), Andreas Granqvist (FK Krasnodar), Pontus Jansson (Torino), Erik Johansson (FC Kopenhagen), Mikael Lustig (Celtic), Victor Lindelöf (Benfica), Martin Olsson (Norwich City)
Middenveld: Jimmy Durmaz (Olympiakos Piraeus), Albin Ekdal (Hamburger SV), Emil Forsberg (RB Leipzig), Oscar Hiljemark (Palermo), Kim Källström (Grasshoppers), Sebastian Larsson (Sunderland), Oscar Lewicki (Malmö FF), Pontus Wernbloom (CSKA Moskou), Erkan Zengin (Trabzonspor)
Aanval: Marcus Berg (Panathiniakos), John Guidetti (Celta de Vigo), Zlatan Ibrahimovic (Paris Saint-Germain), Emir Kujovic (IFK Norrköping)

Groep F

Portugal:

Doel: Rui Patricio (Sporting Lissabon), Anthony Lopes (Olympique Lyon), Eduardo (Dinamo Zagreb)
Verdediging: Vieirinha (VfL Wolfsburg), Raphael Guerreiro (Lorient), Cédric Soares (Southampton), Eliseu (Benfica), Bruno Alves (Fenerbahçe), José Fonte (Southampton), Ricardo Carvalho (AS Monaco), Pepe (Real Madrid)
Middenveld: William Carvalho (Sporting Lissabon), Danilo Pereira (FC Porto), João Moutinho (AS Monaco), Adrien Silva (Sporting Lissabon), João Mario (Sporting Lissabon), André Gomes (Valencia), Renato Sanches (Benfica)
Aanval: Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Eder (Lille), Nani (Fenerbahçe), Ricardo Quaresma (Besiktas), Rafa Silva (Sporting Braga)

Oostenrijk:

Doel: Robert Almer (Austria Wien), Heinz Lindner (Eintracht Frankfurt), Ramazan Ozcan (Ingolstadt)
Verdediging: Aleksandar Dragovic (Dinamo Kiev), Christian Fuchs (Leicester City), Gyorgy Garics (Darmstadt), Martin Hinteregger (Borussia Monchengladbach), Florian Klein (VfB Stuttgart), Sebastian Prodl (Watford), Markus Suttner (Ingolstadt), Kevin Wimmer (Tottenham Hotspur)
Middenveld: David Alaba (Bayern MUnchen), Marko Arnautovic (Stoke City), Julian Baumgartlinger (Mainz), Martin Harnik (VfB Stuttgart), Stefan Ilsanker (Leipzig), Jakob Jantscher (Luzern), Zlatko Junuzovic (Werder Bremen), Marcel Sabitzer (Leipzig), Alessandro Schopf (Schalke 04)
Aanval: Lukas Hinterseer (Ingolstadt), Rubin Okotie (1860 München), Marc Janko (FC Basel)

Hongarije: 

Doel: Gábor Király (Haladás Szombathelyi), Dénes Dibusz (Ferencváros), Péter Gulácsi (RB Leipzig)
Verdediging: Roland Juhász (Videoton FC), Tamás Kádár (Lech Poznan), Mihály Korhut (Debreceni VSC), Richárd Guzmics (Wisla Krakau), Attila Fiola (Puskás Akadémia), Ádám Lang (Videoton FC), Barnabás Bese (MTK Boedapest)
Middenveld: Zoltán Gera (Ferencváros), Ákos Elek (Diósgyori VTK), Ádám Pintér (Ferencváros), Zoltán Stieber (1. FC Nürnberg),  Ádám Nagy (Ferencváros), László Kleinheisler (Werder Bremen), Gergö Lovrencsics (Lech Poznan
Aanval: Tamás Priskin (Slovan Bratislava), Ádám Szalai (Hannover 96), Krisztián Németh (Al-Gharafa), Nemanja Nikolic (Legia Warschau), Dániel Böde (Ferencváros), Balázs Dzsudzsák (Bursaspor)

IJsland:

Doel: Hannes Halldorsson (FK Bodo/Glimt), Ögmundur Kristinsson (Hammarby IF), Ingvar Jonsson (Sandefjord)
Verdediging: Birkir Mar Saevarsson (Hammarby IF), Ragnar Sigurdsson (FK Krasnodar), Kari Arnason (Malmö FF), Ari Freyr Skulason (Odense BK), Haukur Heidar Hauksson (AIK), Sverrir Ingi Ingason (Lokeren), Hördur Björgvin Magnusson (Cesena), Hjörtur Hermannsson (IFK Göteborg)
Middenveld: Aron Einar Gunnarsson (Cardiff City), Emil Hallfredsson (Udinese), Birkir Bjarnason (FC Basel), Johann Berg Gudmundsson (Charlton Athletic), Gylfi Sigurdsson (Swansea City), Theodor Elmar Bjarnason (AGF), Runar Mar Sigurjonsson (GIF Sundsvall), Arnor Ingvi Traustason (IFK Norrköping)
Aanval: Eidur Gudjohnsen (Molde FK), Kolbeinn Sigthorsson (FC Nantes), Alfred Finnbogason (FC Augsburg), Jon Dadi Bödvarsson (1. FC Kaiserslautern)

Lees meer over:

Samenvattingen Champions League

Samenvattingen Champions League
Reus bezorgt Borussia Dortmund punt bij Real, terwijl FC Porto hard uithaalt tegen Leicester City.

Uitslagen wereldbeker Thialf

Uitslagen wereldbeker Thialf
Ireen Wüst en Kjeld Nuis veroveren goud in het vernieuwde Thialf.
Tip de redactie