Gepubliceerd: 
Laatste update: 
2 juli 2012 23:10
3 juli 2012 01:12

Romney wil in Israël joodse kiezer voor zich winnen

WASHINGTON - De Republikeinse kandidaat voor het Amerikaanse presidentschap Mitt Romney wil deze zomer een bezoek brengen aan Israël.

Foto:  AFP

Dat heeft een van zijn assistenten maandag gezegd.

Wanneer Romney naar Israël reist en welke plekken hij zal bezoeken is nog niet bekend. Dat het bezoek bedoeld is om in de gunst te vallen bij joodse kiezers, christenen en conservatieven staat wel vast.

In de Republikeinse voorverkiezingen verweet Romney president Barack Obama geregeld Israël in de steek te laten. Zijn eigen beleid tegenover de joodse staat zal haaks staan op dat van Obama, zei hij.

Alles over de verkiezingen in de VS

Door: Novum  | Bekijk op de kaart
  • Deel:

Eerdere berichten

Eerder

Verkiezingen in beeld

Bekijk de meest bijzondere foto's van de dag van de verkiezingen.

Bekijk fotoserie (72)

Winnen

Mitt Romney dacht echt dat hij de Amerikaanse presidentsverkiezingen zou winnen.

Lees meer

Obama speecht

Herkozen president Barack Obama heeft woensdag een verrassingsbezoek gebracht aan het hoofdkantoor van zijn campagneteam in Chicago.

Lees meer

Obama herkozen

De Amerikaanse president Barack Obama heeft de verkiezingen in zijn land gewonnen. Mitt Romney erkende de nederlaag. Wereldleiders en politiek Den Haag feliciteren Obama met zijn herverkiezing. Er zal geen machtswisseling plaatsvinden in de Senaat of Huis van Afgevaardigden.

Lees meer en bekijk beeld

Kamp Obama/Biden

Beelden van de uitslagenavond van Barack Obama in Chicago.

Bekijk foto's