Duitse bedrijven blokkeren sociale media

Laatste update:  25 oktober 2010 12:12 info

AMSTERDAM - Uit angst voor bedrijfsspionage hebben meerdere grote Duitse bedrijven Facebook en andere sociale media voor werknemers geblokkeerd. Dat schrijft het Duitse zakenblad WirtschaftsWoche.

Foto:  ANP

Bedrijven uit de Duitse beursindex DAX zoals Porsche, Commerzbank en Volkswagen blokkeren websites als Twitter, Facebook en YouTube niet alleen uit vrees voor het lekken van bedrijfsgevoelige informatie.

Ook de arbeidsproductiviteit, de belasting van het bedrijfsnetwerk en het mogelijk binnenhalen van foute software spelen een rol bij de beslissing.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gadgets

Lees alles over gadgets

Blueseed

Blueseed wil startups op een enorm omgebouwd cruiseschip in internationale wateren vlakbij Silicon Valley vestigen.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties