Laudrup loopt stage bij Ajax

Laatste update:  5 december 2006 13:44 info

AMSTERDAM - Mads Laudrup mag de komende week de leiding van Ajax overtuigen dat hij in de toekomst een meerwaarde voor de Amsterdamse club kan zijn. De 17-jarige zoon van Michael Laudrup loopt net als vijf andere buitenlandse talenten stage bij verschillende elftallen van Ajax.

Foto:  ANP

Mads Laudrup traint voorlopig mee met de A1 van de regerend bekerwinnaar. Zijn vader Michael speelde in het seizoen 1997/1998 21 competitiewedstrijden voor Ajax. Oom Brian maakte in het seizoen 1999/2000 dertien competitietreffers voor de huidige nummer drie van de eredivisie.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Pijnlijke nederlaag'

Guardiola ziet FC Barcelona achterop raken

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Column

'Al dat 'Johan'-roepend testosteron van twintigers doet de club ook geen goed. Dat proletengedoe heeft wél invloed op de spelers.'

Lees verder