Fulham en Manchester City uitgeschakeld in League Cup

Laatste update:  21 september 2006 06:28 info

LONDEN - Fulham, Manchester City en Middlesbrough zijn woensdagavond in de tweede ronde van de League Cup uitgeschakeld. Ze verloren alle van een club uit een lagere divisie. Oud-Heerenvener Georgios Samaras zette City uit bij Chesterfield nog wel op voorsprong. De Griek scoorde vijf minuten voor rust. Caleb Folan en Derek Niven maakter in de tweede helft 2-1 van.

Middlesbrough vloog voor eigen publiek uit dit minder hoog aangeschreven Engelse bekertoernooi. Notts County was daarvoor verantwoordelijk. Een treffer van Tcham N'Toya halverwege de eerste helft was voldoende.

Fulham

Ook Fulham verloor thuis, met 1-2 van het altijd lastige Wycombe. De bezoekers konden door doelpunten van Jermaine Easter en Tommy Mooney (strafschop) met 0-2 gaan pauzeren op Craven Cottage. Heidar Helguson scoorde vlak na rust tegen. Daar bleef het bij, ondanks een serie kansen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Echte teamspeler'

Lotus positief over Kimi Raikkonen

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Column

'Wij gaan 'm niet alsnog toegewezen krijgen, die wereldtitel van 1978. Maar pak 'm in elk geval maar van Argentinië af, zou ik zeggen.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Suarez-imitatie

Voor aanvang van het duel tussen Aston Villa en Manchester City weigert de clubmascotte van Villa de hand te schudden van zijn collega.

Bekijk de video

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Opinie

'Al het cynisme in één keer gesmolten. Even verlost van de sportuitwassen. En het was de hele week al een verademing geweest.'

Lees verder